Блогер оселився у вітрині київського магазину

Уже тиждень у вітрині київського магазину «Цитрус» живе український шоумен та блогер Максим Бахматов. За місяць він розраховує зібрати 1 мільйон гривень на купівлю кардіо-імплантів для дітей із вродженими вадами серця.

Фото: Facebook / Частинка серця

За кілька днів до старту проекту у вітрині «Цитруса» провів ніч головний маркетолог компанії Віктор Шелушенко. Фото: Facebook / Частинка серця

Максим Бахматов поселився у вітрині київського «Цитрусу» 22 жовтня. Крім перехожих, за його життям «за склом» можуть стежити користувачі інтернету – веб-камера веде безперервну трансляцію життя блогера на YouTube-каналі. Упродовж 30 днів Максим не має права виходити за межі магазину. У вітрині він повинен провести не менше 50% свого часу і носити футболки «зі зворотним відліком». «Цитрус» надав герою проекту iMac 21,5′ и iPhone 6, а також 3000 гривень для замовлення їжі. Коли гроші закінчаться, Максиму доведеться самостійно заохочувати ресторани, аби ті привозили йому їжу.

За право стати героєм благодійного реаліті-шоу «Часточка серця» і пожити місяць у вітрині Максиму Бахматову довелось позмагатись із ще 120 учасниками кастингу. Серед них були журналісти, власники бізнесу, режисер, продюсер, бармен і навіть консультант із самогіпнозу, пише AIN.

Ініціатори проекти розраховують зібрати 1 мільйон гривень, аби врятувати 20 дітей із вродженими вадами серця. «4500 дітей щорічно народжуються в Україні із цим діагнозом, а це 6-8 випадків на 1000 новонароджених, – зазначають вони. – Держава щорічно допомагала покрити більшу частину витрат на придбання оклюдерів 200 сім’ям, які не можуть дозволити собі цю дорогу, але таку необхідну для життя дитини операцію. У зв’язку з важким становищем в країні ця допомога зараз припинена».

За час, поки триває проект, вже вдалося зібрати гроші на перший кардіо-імплант. Його встановили дворічній Софійці Решетняк з Луганщини, яка вже повністю здорова.

Долучитись до проекту фінансово можна через Українську біржу благодійності.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку

 

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top