Блогер оселився у вітрині київського магазину

Уже тиждень у вітрині київського магазину «Цитрус» живе український шоумен та блогер Максим Бахматов. За місяць він розраховує зібрати 1 мільйон гривень на купівлю кардіо-імплантів для дітей із вродженими вадами серця.

Фото: Facebook / Частинка серця

За кілька днів до старту проекту у вітрині «Цитруса» провів ніч головний маркетолог компанії Віктор Шелушенко. Фото: Facebook / Частинка серця

Максим Бахматов поселився у вітрині київського «Цитрусу» 22 жовтня. Крім перехожих, за його життям «за склом» можуть стежити користувачі інтернету – веб-камера веде безперервну трансляцію життя блогера на YouTube-каналі. Упродовж 30 днів Максим не має права виходити за межі магазину. У вітрині він повинен провести не менше 50% свого часу і носити футболки «зі зворотним відліком». «Цитрус» надав герою проекту iMac 21,5′ и iPhone 6, а також 3000 гривень для замовлення їжі. Коли гроші закінчаться, Максиму доведеться самостійно заохочувати ресторани, аби ті привозили йому їжу.

За право стати героєм благодійного реаліті-шоу «Часточка серця» і пожити місяць у вітрині Максиму Бахматову довелось позмагатись із ще 120 учасниками кастингу. Серед них були журналісти, власники бізнесу, режисер, продюсер, бармен і навіть консультант із самогіпнозу, пише AIN.

Ініціатори проекти розраховують зібрати 1 мільйон гривень, аби врятувати 20 дітей із вродженими вадами серця. «4500 дітей щорічно народжуються в Україні із цим діагнозом, а це 6-8 випадків на 1000 новонароджених, – зазначають вони. – Держава щорічно допомагала покрити більшу частину витрат на придбання оклюдерів 200 сім’ям, які не можуть дозволити собі цю дорогу, але таку необхідну для життя дитини операцію. У зв’язку з важким становищем в країні ця допомога зараз припинена».

За час, поки триває проект, вже вдалося зібрати гроші на перший кардіо-імплант. Його встановили дворічній Софійці Решетняк з Луганщини, яка вже повністю здорова.

Долучитись до проекту фінансово можна через Українську біржу благодійності.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку

 

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt

Новини інших ЗМІ

Loading...
Top