Без запаху. Американці обирають чисті супермаркети

Дослідження, проведене американською компанією Interactions, говорить про те, що при виборі продуктового магазина покупці враховують не лише зручність розташування та асортимент, але і чистоту.

Фото: americajr.com

Фото: americajr.com

Недавнє дослідження “Що приваблює і утримує покупців у вашому магазині” виявило, що 22% покупців при виникненні проблем з чистотою в магазині роблять свій вибір не на користь найближчого зручного магазина, а йдуть до більш віддаленого конкурента. Для 93% респондентів чистота виявилася пріоритетним фактором, який цінується більше, ніж попередній позитивний досвід покупок, доброзичливі й обізнані співробітники.

Покупці не вимагають бездоганної стерильності. Все, чого вони хочуть, це дотримання основних стандартів чистоти. Троє з чотирьох клієнтів сходяться у думках щодо базових чинників, які визначають чистоту магазину: свіжий запах, гарне освітлення, чиста касова зона, упорядкований вигляд продуктів і доглянуті вбиральні. Без цих складових не має значення, наскільки хороші маркетологи в залученні покупців. Покупці, одного разу відчувши неприємний запах, можуть повернути назад і піти до конкурента.

Більше половини клієнтів незадоволені тим, як їх обслуговують на касі; 54% стверджують, що співробітники локальних продуктових магазинів не виправдовують їх очікувань.

У той час, як майже половина опитаних покупців не висловлять своє невдоволення, (хоча іноді вони відкривають свої образи в соціальних медіа) хорошою новиною є те, що покупці готові до того, щоб спробувати ще раз повернутися в магазини, які погіршилися. 97% покупців заявили, що повертатимуться в локальні магазини за умови, що касові лінії будуть більш уважно контролюватися; 91% покупців сказали, що повернулися б, якби співробітники магазина більш ретельно стежили за тим, щоб забезпечити зручність, і легкість огляду товару.

Без цих компонентів мало що утримає покупців від повного уникання офлайн-магазинів і переорієнтації на покупки в онлайні.

За матеріалами Retail Community

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top