8 способів знайти зайві речі у шафі

Якщо у шафі не знайшлося місця для нової сукні – це ще не привід замовляти нову шафу. Скористайтесь порадами від «Закупів» і вам знадобиться ще кілька обновок, аби в старій шафі не було так порожньо.

Фото: flickr.com

Фото: flickr.com

1. Літо закінчилось. Перегляньте свій літній гардероб та відкладіть речі, які в цьому сезоні ви жодного разу не вдягали.

2. Згадайте, з якими предметами одягу у вас пов’язані погані спогади або емоції. Можливо, ви посварились із коханим, коли були вбрані в ось ці сині штани та картату сорочку. Відкладіть цей одяг туди ж, де вже лежать літні речі.

3. Уявіть, що ви прийшли до себе в гості. Або уявіть себе відомим фотографом. Сфотографуйте кожну кімнату, завантажте знимки на комп’ютер і уважно їх перегляньте. Що вам не подобається? Що здається зайвим? Приберіть ці речі та сфотографуйте кімнату ще раз. Так краще? Складіть усі речі на ту ж купку, де вже лежать речі з пунктів 1 та 2.

4. Обійдіть свою квартиру і знайдіть поламані та зіпсовані речі. Надщерблене горнятко, подряпану сковорідку чи зламаний міксер. Складаємо їх на ту ж купку.

5. Скільки часу ви зберігаєте архів своїх улюблених журналів? А коли востаннє ви їх переглядали? То може вже час заповнити цей прості чимсь більш корисним?

6. Ви досі зберігаєте свої університетські зошити та підручники? Інтернет сьогодні знає більше, ніж ваші конспекти. Тож їх місце на тій самій купці.

7. Вам подарували дуже красиве, але непотрібне портмоне? Або, можливо, «потрібну» ключницю? Може, ви досі зберігаєте підставку для CD, подаровану років десять тому? Ну, ви зрозуміли. Подарунки не завжди бувають корисними.

8. У кожній квартирі знайдуться речі, складені в коробки. Ви пам’ятаєте, що в них лежить? Якщо не згадали – до купки їх.

Тепер посеред вашої квартири лежить величезна або не дуже купа речей, які з ймовірністю 99,9% вам не потрібні. Якщо ви вважаєте, що злегка погарячкували і щось потрапило сюди помилково, так і бути забирайте назад. Всі поламане і те, що не підлягає ремонту викидаємо. Решту ж речей можна спробувати продати на онлайн-барахолках або ж віддати тим, кому вони ще можуть послужити.

За матеріалами блогу «Сландо»

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top