19 екстремальних способів економити

Коли витрати ростуть швидше за доходи, порядні господині згадують усі способи заощаджувати, яких навчились у мам, бабців та глянцевих журналів. А особливо наполегливі шукають порад на жіночих форумах, де можна зустріти справжніх екстремалів від економії.

Фото: youqueen.com

Фото: youqueen.com

1. Коли закінчується зубна паста, розрізається тюбик навпіл, вставляється одна половинка в іншу, а пасти на стінках стане ще на тиждень користування!

2. Коли від мила залишається маленький шматочок, то гарненько його намочіть і приліпіть до нового шматка. Безвідходне виробництво виходить.

3. Дуже люблю я чаї типу «Полуниця з вершками» або «Бейліс крем». Стояло у мене пакетиків так 4 по 1 разу заварені. Я докупила пачку дешевого зеленого і чорного чаю без додатків і стала їх розбавляти дорогими для аромату.

4. Відмовилася від шампуню замість нього дитяче мило і дігтярне (лікувальне).

5. Вчора вирішила перейти з цільного м’яса на субпродукти … Не знаю, наскільки це добре і правильно з точки зору повноцінності харчування, але точно дешевше. На ніч розважалася читанням кулінарних книжок, але, чесно кажучи, так і не докумекала, як готувати вим’я.

6. Дочка у мене вимагає, щоб у приміщенні горіло світло, а в кімнаті включаються мінімум дві лампочки по 60 ват. Знаходжу їй побільше розваг на кухні – там одна енергоощадна лампа, але зате світло!

7. Хочу розповісти, як я економлю в дрібницях. Взуття в холодну пору року стає всередині вологим, якщо не сушити псується. Можна сушити спеціальними приладами, але у мене таких немає. Зате я знаю, де найближчий зоомагазин. Там купую пакет найпростіший силікон-гелевий наповнювач. На ніч засипаю в черевики – на ранок все сухо і практично, наповнювач вбирає в себе реально літри. Економлю на сушарках і нових черевиках.

8. А я так економлю на губній помаді: коли вона закінчується, там в тюбику її залишається ще багато. Тоді я її дістаю за допомогою ватної палички. Вистачає помади ще надовго, треба сказати. А щоб заощаджувалися ватні палички, я їх розрізаю на дві частини (вони ж двосторонні).

9. Я не працюю, сиджу вдома і в туалет ходжу, відповідно, вдома. Думаю, що багато жінок користуються папером навіть коли ходять по-маленькому. Так от, якось мені моя мама порадила не папір, а ганчірочку використовувати для цього. І паперу менше витрачаю … А то я помітила, що одного рулону на сім’ю вистачає буквально днів на 5, якщо його використовувати. А ми купуємо недешевий (папір – ред.), жаба стала душити. І я навіть купила маленькі темні рушники і їх використовую їх, змінюючи кожен день. Дуже зручно.

10. Я ВЗАГАЛІ не користуюся гелем для душу та рідким милом. Миюся просто гарячою водою навіщо мило, якщо я миюся гарячою водою двічі на день?

11. А ми замість освіжувача повітря в туалеті використовуємо звичайні сірники. Так як я всі ці ароматизатори на дух не переношу, а в поєднанні з іншими запахами взагалі кошмар. Можна, звісно, ще й соснову гілочку підпалювати (теж дуже добре), але це вже на любителя, та й немає у мене гілочок. Заодно і економія виходить пристойна)))).

12. А у мене чоловік придумав, як вичавлювати залишки майонезу з пакетика качалкою: розкачує його як тісто. Головне під носик пакета блюдце підставити, щоб весь майонез на стіл не вичавити.

13. Вимикаю з розетки мікрохвильовку (раніше була добу безперервно включена і годинник на ній показували час), виймаю зарядки телефонні з розеток, адже вони, виявляється, теж  «жеруть» електроенергії навіть тоді, коли мобілки не підзаряджаються.

14. Якщо руки з правильного місця ростуть, то можна купувати на розпродажах одяг більшого розміру, вдома звужувати або віддати кравчині за 100 рублів і буде економія.

15. А у мене в сумці лежать згорнуті трикутником пакети тих магазинів, в яких я регулярно закуповувати. Розплачуюся на касі Магніту, наприклад, а сама дістаю з сумки пакет Магніту.
Касирка:
Це наш пакет?
Я:
– Давно вже мій.

16. А я ополіскую флакони (наприклад, з-під шампуню). Наливаю трохи води і збовтую. Вистачає, як правило, ще на 3-4 рази.

17. Економлю на метро. Купую річний проїзний (дешевше набагато). А коли виїжджаємо в місто з другою половиною проходимо один за одним через 7 хвилин. Раніше він купував собі картку, і ми йшли разом, а потім перестали – 7 хвилин не так довго почекати, зате економія непогана.

18. Недопите донькою молоко я зливаю в банку і ставлю в холодильник (прокисати не встигає), а потім використовую для випічки економкексу.

19. Увечері протираю обличчя тоніком за допомогою ватного диска, потім кладу його на баночку з кремом, вранці прибираю його, вже висохлий, в окрему коробочку, а потім, коли приходить час манікюрупедикюру, дістаю ці диски і ними змиваю лак.

За матеріалами Pics.Ru

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top