На вихідних у Львові влаштовують «Гармидер»

Купити собі пару джинсів made in Lviv, випити альтернативної кави, допомогти жінкам з кризового центру не замерзнути взимку і дізнатись, що таке соціальне підприємництво, можна буде на ярмарку «Гармидер».

Фото: facebook-сторінка «Гармидеру»

Фото: facebook-сторінка «Гармидеру»

У суботу та неділю на площі Музейній організатори події обіцяють зібрати талановитих українських виробників, які створюють цікаві товари та послуги. Тут можна буде приміряти куртки та джинси від львівського бренду White Sand, купити собі пару шкарпеток Sammy Icon, речі від бренду «Диво», краватки-метелики від Mombowtie, подарунки від тернопільської етно-майстерні «Коза-Дереза», жіночі шалики ручної роботи від NAVNA та багато інших цікавих речей.

Відвідувачів годуватимуть печивом від «Горіхового дому», сендвічами від Bikery – cookies&sandwiches, медом з «СуперПасіки» та поїтимуть кавою від «Альтернативної кави». Дітей буде розважати клуб «Лис Микита», а для дорослих у неділю запланована сальса-вечірка.

На ярмарку також планують організувати обмін книжками. «Про підвішену каву чула більшість. А як щодо підвішеної книги? У нас такі будуть. Закликаємо вас приносити свої книги, обмінюватись ними, або купити у нас книгу і залишити її для ближнього свого», – пишуть організатори акції у Фейсбуці.

Частина зібраних на ярмарку коштів піде на допомогу Центру інтегральної допомоги жінкам в кризових ситуаціях – будинок, де живуть підопічні Центру, потребує утеплення.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку

 

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top