На вихідних у Львові відбудеться ярмарок еко-продуктів

Хліб та соки з пророщеної пшениці, сири, виготовлені за швейцарською технологією – ці та багато інших органічних продуктів львів’яни зможуть придбати на вихідних на ярмарку в центрі міста.

organic-foods

Фото: www.raweva.com

Як повідомила онлайн-виданню «Твоє місто» президент громадської організації «Екотерра» Наталія Чоловська, усі продукти на ярмарку можна буде придбати за цінами виробників. Торгувати на ярмарок приїдуть фермери та виробники з семи областей України.

Продукти, які продаватимуть на ярмарку, органічні і мають тому підтвердження – відповідний сертифікат. «На наметі кожного з виробників буде висіти зелений листочок, якщо це сертифікована органічна продукція. У цілому Євросоюзі зелений листочок є свідченням того, що продукція пройшла сертифікацію. Не має значення, чи це наш сертифікат, чи Австрії, чи Німеччини. Будуть ще натуральні виробники. Вони не будуть мати значок листочка, оскільки натуральна продукція може бути вирощена як органічна, але вона не пройшла сертифікації», – пояснила Наталія Чоловська.

На ярмарку можна буде придбати хліб, крупи, муку грубого помолу, овочі, ковбасні вироби, сири, чай, каву, солодощі, ягоди. Їжу можна буде продегустувати перед купівлею.

Ярмарок діятиме на вул. Валовій (біля Музею ідей), з 11:00 до 17:00 у суботу та неділю, 21 та 22 вересня.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top