З українських магазинів зникне російський Lipton

Чай Lipton в Україну тепер ввозитимуть з Європи, а не з Росії. «Закупи» дізнавались, де виробляють решту товарів, які Unilever продає в Україні.

Фото: nice-cool-pics.com

Фото: nice-cool-pics.com

Компанія Unilever наприкінці минулого тижня повідомила, що замість виробленого у Росії чаю Lipton буде постачати в Україну розфасований у Європі продукт.

«Приємна новина для всіх українців – з 15 липня в магазинах країни з’явився Lipton Yellow Label Tea на 100 пакетиків, розфасований у Європі. Чекайте ще 4 позиції чаю вже 1 вересня», – зазначено на сторінці бренду у Фейсбуці.

У компанії пояснили, що восени на полицях українських магазинів з’явиться також європейський Lipton Yellow Label на 25 і 50 пакетиків, а також фруктові пірамідки.

Новина від Unilever викликала ажіотаж серед активістів бойкотного руху, а кореспондент «Закупів» тим часом вирушив до найближчого магазину, аби з’ясувати, у якій країні виробляють решту продукції корпорації.

Крім чаю під торговими марками Lipton, Brook Bond та «Бесіда», Unilever продає в Україні зупи в пакетиках Knorr, соуси та кетчупи Calve, косметику (Dove, Axe, Timotei, Rexona, Sunsilk) та хімію для дому (Cif, Domestos, Glorix). Переважна більшість товарів компанії, які «Закупи» знайшли на полицях проінспектованого магазину, вироблена у Росії. Лише окремі види косметичних засобів та побутової хімії вироблені на європейських заводах компанії (в Угорщині, Італії, Франції, Німеччині) та в Туреччині.

Торгова марка Продукт Країна виробництва
Lipton чай Росія
Бесіда чай Росія
Knorr зупи в пакетиках та приправи Росія
Calve соуси та кетчупи Росія
Rexona антиперспіранти та дезодоранти Росія
Axe антиперспіранти та дезодоранти Росія
гелі для душу Росія
шампуні Франція
Timotei шампуні Росія
Dove засоби догляду за волоссям Росія, Польща, Німеччина, Туреччина
гелі для душу Росія
мило Німеччина
шампуні та гелі для душу для чоловіків Німеччина
Cif засоби для чищення Угорщина
Domestos засоби для чищення туалету Росія, Угорщина
Clorix засоби для миття підлоги Росія, Італія
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top