Від душі. Російську косметику заборонили в ЄС

У Євросоюзі забракували російську органічну косметику – виробники поклали туди надто багато консервантів.

Фото: mama51.ru

Фото: mama51.ru

Косметику двох російських виробників – Natura Siberica та Organic Shop – зняли з продажу у Фінляндії. Маски для обличчя, дитячий крем та креми для тіла цих торгових марок містили в собі надмір консерванту метилізотіазолінону (Methylisothiazolinone). Максимально допустимий вміст цієї речовини у продукті за нормами ЄС має становити не більше 0,015%, тоді як у згаданих косметичних засобах його вміст становив від від 0,025% до 0,03%. Надлишок метилізотіазолінону може викликати алергічні реакції та призвести до дерматиту.

siberika01

Natura Siberica хизується європейськими біо-сертифікатами, але не пройшла перевірку на відповідність стандартам ЄС щодо косметики

organicshop01

Косметика Organic Shop не містить парабенів, але це не означає, що у ній немає консервантів. Є, і навіть забагато

Обидві компанії позиціонують себе виробниками органічної косметики. Organic Shop запевняє, що їхня косметика не містить синтетичних консервантів, ароматизаторів та барвників, парабенів та силіконів. «Кожен засіб серії  Organic Shop відповідає трьом головним вимогам: Простота, Чистота, Натуральність», – переконує виробник. «Natura Siberica – це не просто натуральна косметика і не просто косметика на травах. Це перша у Росії органічна косметика. І вона дійсно працює», – повідомляє компанія-виробник на своєму сайті. Компанія хвалиться, що її продукція має європейський біо-сертифікат ICEA, але водночас до стандартів якості ЄС – не дотягує.

«Натуральна» хна АртКолор

«Натуральна» хна АртКолор

Тим часом у Литві не витримала перевірки на відповідність європейським стандартам хна «АртКолор», теж російського виробництва. На відміну від двох попередніх «штрафників», її продукція виявилась надто «натуральною» – у хні виявили надмір мікроорганізмів. Продукцію зняли з продажу в країні.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Answear UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top