Повний сейл. Що купувати під час розпродажів

Літні розпродажі у львівських крамницях у розпалі, і спокуса накупити різних вдяганок на всі гроші зашкалює. «Закупи» дізнались, як використати сезон сейлів з максимальною користю.

Фото: flickr.com /  Gerard Stolk

Фото: flickr.com / Gerard Stolk

В ажіотажі від зниження цін ми часто забиваємо шафи речами, які нам не потрібні. Речі коштують на 30-70% менше, і руки самі тягнуться до вішаків у магазині. Лише вдома настає «похмілля», коли встаєш із порожнім гаманцем перед повною одягу шафою, але водночас вбрати нічого.

Якщо ваш бюджет не безмежний або ж ви хочете уникнути «похмільного синдрому» після імпульсивного шопінгу, ось вам поради від жж-спільноти «Створи свій стиль».

Для початку кілька правил, актуальних незалежно від сезону покупок:

Не ставайте жертвою знижок. Не купуйте речі лише тому, що вони коштують дешевше, ніж зазвичай. Ви ризикуєте заповнити шафу непотрібними речами. Звісно, якщо ціна сукні в два рази нижча, ніж до знижок, цілком може виникнути непереборне бажання її придбати. Помізкуєте гарненько, перш ніж викласти гроші. Якщо вона лише лежатиме в шафі, то вважайте, що ви викинули гроші на вітер.

Не впадайте у ажіотаж від знижок. Пам’ятайте, що вартість кількох дешевих речей середньої якості дорівнює вартості однієї якісної речі з хорошого магазину.

Купуйте тільки ті речі, які ідеально вам підходять і ідеально вписуються у ваш гардероб.

Не купуйте річ лише тому, що вона модна. Якщо штани-кюлоти (широкі капрі) роблять вас схожими на Буратіно-переростка, може не варто витрачати на них гроші?

Придбана річ повинна поєднуватись щонайменше із трьома речами, що вже є у вашій шафі.

Читайте також: 30 правил ефективного шопінґу

Фото: flickr.com

Фото: flickr.com

І головне питання –

Що купувати в період знижок:

Купуйте косметику і парфуми.

Купуйте прикраси та біжутерію.

Купуйте сумки та взуття. Їхня форма змінюється не так кардинально, як моделі одягу, і ця трансформація рухається по невеликому колу циклічністю в 2-3 роки. Вузькі носи змінюють закруглені; мода на маленькі сумочки геометричної форми минає, і ринок заповнюють великі, м’які сумки-хобо. Через 2-3 роки цикл повторюється з невеликими стильовими змінами.

Купуючи взуття, уникайте моделей, до яких можна застосувати термін «занадто». Занадто круглі, довгі або квадратні носи, надто громіздка платформа, надто високі підбори. Досвід показує, що все те, що «занадто», швидко виходить із моди.

Купуйте рукавички, шарфи, хустки та інші «текстильні» аксесуари. Вони практично вічні і ніколи не виходять з моди.

Купуйте вироби з кашеміру. Кашемірові пуловери, водолазки і «двійки» (комплект з укороченого кардиґана і светра з коротким рукавом). Ці вироби коштують дуже дорого, але довго залишаються актуальними. Твін сети, що стали популярними в 50-ті роки, сьогодні виглядають так само, як і 60 років тому.

Купуйте спідниці, штани та джинси класичного фасону. Нехай це будуть якісні речі. Вони прослужать довше і стануть базовою основою вашого гардеробу.

Будьте обережні, купуючи речі з принтами. Якщо сумніваєтесь, то купуйте вічну класику – клітинку, смужку та горох.

Вивчайте модні тенденції. Віддавайте перевагу речам, які зможете носити і наступного року.

Бувають випадки, коли варто забути про всі правила і дозволити собі річ, про яку ви мріяли, але, можливо, не могли собі дозволити. Уявіть собі, що кожен день, впродовж двох-трьох місяців, ви милувалися парою туфель у вітрині магазину. Але їх вартість пробила б значну діру у вашому бюджеті, тому ви стримували себе з усіх сил. І ось сталося диво, на них зробили знижку в 50%! Так от, якщо ці туфлі все ще зводять вас з розуму – беріть, не роздумуючи. Саме такі покупки роблять жінок по-справжньому щасливими.

А якщо за якийсь час туфлі перестануть бути улюбленими, їх можна продати на онлайн-барахолці або віддати комусь, кого вони ще потішать.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку

 

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top