На Сихові відкривають новий супермаркет

У сихівських «Арсену» та «Сільпо» новий конкурент – на місці «Таврії В» відкрили супермаркет мережі «Фуршет».

Супермаркет «Фуршет» у Києві. Фото: www.aisberg.com

Супермаркет «Фуршет» у Києві.
Фото: www.aisberg.com

Магазин розмістився у торговому центрі на вул. Зубрівській, 38 поруч із фітнес-клубом Sport Life. Власники торгового центру недовго шукали нового орендаря – минуло лише три місяці, відколи звідти з’їхав перший і єдиний у Львові супермаркет мережі «Таврія В».

Супермаркет на Сихові був першим і єдиним магазином мережі «Таврія В» у Львові, який пропрацював лише рік. Невдачу на львівському ринку загалом успішної національної торгової мережі експерти пояснювали невдало підібраним асортиментом – значну його частку складали товари, виготовлені невідомими львів’янам виробниками з півдня України. Тим більше, що під боком у супермаркета знаходились два серйозних конкуренти – «Арсен» та «Сільпо», до асортименту яких городяни на той час вже звикли.

Сихівський супермаркет «Фуршет» – третій серед львівських магазинів мережі. Інші два знаходяться на вул. Сахарова та Богдана Хмельницького. Причому обидва розміщені у місцях, де доводиться конкурувати хіба з кіосками та невеликими крамницями. Наразі невідомо, як даватиме собі раду із конкурентами «Фуршет», але принаймні до середини липня яйця, куряче філе та твердий сир сихівчани купуватимуть там – магазин пропонує знижені ціни на ці продукти.

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top