Мода з контейнерів: гаражний розпродаж від «Оселі»

Покривала, зшиті з клаптиків, чи обновку «з контейнера» можна буде придбати на третьому гаражному розпродажі, який влаштовує спільнота «Емаус-Оселя» у неділю, 6 липня, в Музеї ідей.

Фото: Facebook / Оселя

Фото: Facebook / Оселя

Наприкінці минулого року «Оселя» встановила перший контейнер, куди небайдужі львів’яни могли покласти непотрібні їм одяг, взуття та книжки. Нині таких контейнерів у Львові вже п’ять. Зібрані речі віддають бездомним, якими опікується організація, або ж продають у благодійній крамниці, заробляючи в такий спосіб на потреби своїх підопічних. Із незвичайних та ексклюзивних речей волонтери організації зібрали цілу колекцію, яку продемонструють на модному показі у неділю.

Перед показом відбудеться презентація документального фільму про те, що відбувається із речами після того, як вони потрапляють до контейнерів. А після дефіле – власне розпродаж, де за невелику пожертву можна буде придбати одяг, взуття, книги, розмальовані скрині, привезений з Франції від колег «Оселі» посуд та саморобні покривала-печворки.

Свій перший гаражний розпродаж «Емаус-Оселя» організувала влітку минулого року під гаслом «Непотрібних речей не буває». На розпродажі можна було придбати навіть речі від знаменитостей: комбінезон Джамали, раритетну книжку від Ірени Карпи чи капелюшок від Каті Осадчої. На другому гаражному розпродажі продавали книжки і розмальовані ручно скрині та валізи.

Адреса Музею ідей: вул. Валова, 18а.

Акція стартує о 16:00.

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top