Старий Лев влаштовує розпродаж книжок

У суботу, 26 квітня, Видавництво Старого Лева влаштовує великий розпродаж книжок.
Фото: Facebook/ІІІ Гаражний розпродаж

Фото: Facebook/ІІІ Гаражний розпродаж

У дворику біля офісу видавництва (вул. Лемківська, 15а) з 13:00 можна буде придбати цікаві книжки за смішними цінами, навчитись чогось нового та поспілкуватись із улюбленими авторами: Мар’яною Савкою, Іриною Старовойт, Галиною Вдовиченко, Андрієм Лесівим, Романою Романишин, Катериною Міхаліциною та багатьма іншими.

Під час акції відбудуться майстер-класи для дітей від арт-студії «Аґрафка» за мотивами книжки «Зірки і макові зернята» та творча майстерня молодої художниці Анастасії Стефурак «Прислів’я українські».

    Книжка «Зірки та макові зернятка» стала першою українською книжкою, яка отримала престижну нагороду Opera Prima конкурсу Bologna Ragazzi Award 2014

Книжка «Зірки та макові зернятка» стала першою українською книжкою, яка отримала престижну нагороду Opera Prima конкурсу Bologna Ragazzi Award 2014

На розпродажу будуть книжки Старого Лева за ціною від 5 до 30 гривень, а також новинки за цінами видавництва. Усі книжки з блакитними обкладинками або синіми елементами дизайну можна буде придбати за спеціальною ціною. Акція проходить у рамках Місяця інформування про аутизм у Львові, а блакитний є кольором всесвітньої організації Autism Speaks.

Розпродаж відбудеться в рамках Місяця інформування про аутизм у Львові. Кошти, зібрані на розпродажу, використають для облаштування спортивного майданчика у школі-інтернаті, де вчаться діти з особливими потребами.

Місяць інформування про аутизм відбувається у Львові вперше. Це серія акцій, спрямованих на підвищення рівня толерантності до дітей з аутизмом, інформування громадян про те, що таке аутизм, з якими проблемами стикаються «люди дощу» та їхні родини. У межах Місяця уже відбулася виставка «Просто Трохи Інші» (галерея МО «Дзиґа»), флеш-моб «Львів у блакитному», лекція психіатра Олега Романчука «Зібрати пузлі аутизму: шляхи від розуміння до ефективної допомоги», запланована фотовиставка «Прищепки».

Видавництво Старого Лева на карті Львова:


Переглянути Видавництво Старого Лева на карті більшого розміру

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top