Шахрай на Aukro продавав віртуальні смартфони

Майже дві сотні користувачів торговельного майданчика Aukro.ua скаржаться на шахрая, який «продав» їм смартфонів та планшетів на суму понад 400 тисяч гривень, а потім просто зник.
Фото: allegro.pl

Фото: allegro.pl

Степан Гавришко, один з постраждалих, розповідає, що купив у користувача fox777 (Романа Жука) смартфон Lenovo P780 за 1750 гривень 23 березня цього року. 27 березня він оплатив покупку і відіслав відскановану квитанцію продавцю. Той прийняв оплату, вислав трек-код, але він виявився недійсним. Після чергової розмови продавець просто перестав виходити на зв’язок. Цікаво, що до квітня у цього продавця на Aukro були виключно позитивні відгуки, пише онлайн-видання AIN.

Крім Степана Гавришка, від псевдо-продавця постраждали ще майже 200 людей. Для обговорення проблеми вони навіть створили групу у «Вконтакте». Там розміщено документ із прізвищами усіх постраждалих та товарами, які вони придбали. Загальна сума збитку на даний момент складає 414 125 гривень. Обдурені покупці готуються скаржитись на шахрая в управління по боротьбі з кіберзлочинністю у Запоріжжі, і вже навіть знайшли юриста.

У службі безпеки Aukro повідомили, що компанія неодноразово відправляла запити користувачеві fox777 і спочатку він на них відповідав. Але вже після появи перших скарг від користувачів його обліковий запит на сайті був заблокований. Як тільки продавець перестав відповідати на запити служби безпеки, до правоохоронних органів передали попередню інформацію щодо його діяльності.

Усім користувачам, які могли постраждати від дій продавця, компанія відправить рекомендації та зразок заяви до МВС.

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top