Rozetka почала продавати взуття

Найбільший в Україні інтернет-магазин техніки Rozetka.ua виходить на новий ринок. Компанія почала продавати через інтернет взуття.

rozetra-shoes01

На сайті Rozetka.ua з’явився відповідний розділ, де можна придбати чоловіче, жіноче та дитяче взуття 40 брендів, зокрема, Braska, Geox, Ecco, Vagabond, Lacoste.

Гендиректор шопінґ-клубу LeBoutique Андрій Дрогобицький розповів виданню «Капітал», що чув про наміри «Розетки» вийти на ринок взуття та одягу ще кілька років тому. За його словами, цей ринок вже сформований, і на ньому є як спеціалізовані гравці, так і роздрібні мережі. Приміром, власний онлайн-магазин є у мережі «Інтертоп». «Закупи» порівняли ціни у «Розетці» та «Інтертопі» на схожі товари – вони виявились ідентичними.

За оцінками співзасновника та директора Prom.ua Миколи Палієнка, ємність ринку роздрібних продажів одягу та взуття в Україні становить близько $10 млрд. На інтернет, за його словами, припадає наразі лише 2-3% ($ 200-300 млн), але в найближчі роки онлайн-продажі цієї категорії товару будуть рости.

Взуття – це не єдина нова категорія товарів на сайті «Розетки». В лютому інтернет-магазин почав продавати авіа- та залізничні квитки, а трохи згодом – автотовари.

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top