Балдахіни IKEA небезпечні для малюків

IKEA відкликає 2,8 мільйона балдахінів для дитячих ліжок, побоюючись, що вони можуть задушити дітей.

Фото: interfax.by

Фото: interfax.by

Шведська компанія прийняла таке рішення після того, як одержала кілька повідомлень, що малі діти заплутувались у підвісних шатрах. Дехто з дітей, що потрапили у «павутину», отримали невеликі травми.

Красиві шатрові балдахіни з тонкої тканини, схожої на москітну сітку, продавались в магазинах ІКЕА і призначались для того, аби перетворити спальне місце дитини в затишний «будиночок» або влаштувати «ліжко принцеси».

Компанія звернулась до батьків, які придбали балдахіни, з проханням негайно припинити їх використовувати. Балдахіни можна повернути у найближчий магазин ІКЕА – компанія обіцяє повністю відшкодувати їхню вартість. У прес-службі ІКЕА зазначають, що серйозних травм, пов’язаних із балдахінами, не було, але «задля безпеки» цей продукт все ж відкликають з ринку.

У список небезпечних потрапили 8 моделей балдахінів: Legendarisk, Minnen bed canopy set, Barnslig Boll, Minnen Brodyr, Himmel, Fabler, Tissla і Klammig.

legendarisk

Шатрові балдахіни на ринку з 1996 року. У IKEA не пояснили, чому потенційно небезпечний товар пробув на ринку так довго, перш ніж було прийнято рішення його відкликати.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top