Третій зайвий. На Сихові закрили супермаркет

Єдиний на Західній Україні супермаркет мережі «Таврія В», що знаходився на Сихові, закривають.
Фото: zaxid.net

Фото: zaxid.net

Магазин пропрацював на місцевому ринку рівно рік. Що стало причиною закриття і якою буде подальша доля працівників супермаркету, достеменно невідомо. Як повідомляє «Експрес», у центральному офісі компанії від коментарів відмовились.

Відкриваючи магазин у березні минулого року, його власники наголошували на соціальній скерованості асортименту та доступних цінах. Та, схоже, місце для супермаркету було обрано невдало – магазин розмістили навпроти двох серйозних конкурентів – «Сільпо» та «Арсену».

 Учасники ринку вважають, що компанії не вдалося адаптувати свій асортимент під потреби місцевих споживачів. «Чималу частку асортиментної матриці «Таврії В» складали товари, які виготовляли невідомі львів’янам виробники з Півдня України», – цитує видання All Retail представника однієї з роздрібних мереж.

Діяльність мережі в інших регіонах виглядає більш успішною – у березні відкрились супермаркети «Таврія В» у Одесі та Херсоні, на квітень заплановано відкриття магазину в Хмельницькому. Мережа «Таврія В» зараз налічує понад півсотні магазинів у шести областях України – Одеській, Київській, Хмельницькій, Миколаївській, Херсонській та Харківській.

Співвласником мережі є одеський бізнесмен Борис Музальов, лікар за освітою. Бізнес Музальова починався з яткової торгівлі на початку 90-х.

Другий рік поспіль бізнесмен продає мерло, каберне та шардоне під маркою «Вина Музальових». Ціна пляшки – близько 100 гривень. Виробляє вино господарство «Колоніст», створене екс-міністром палива та енергетики Іваном Плачковим.

Музальов також є почесним консулом Кіпру, а до кінця минулого року був власником телеканалу ОК.

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top