Своє носи. Сім небанальних футболок для патріотів

На хвилі патріотичного піднесення «Закупи» вирішили пошукати достойну альтернативу футболкам «Дякую тобі, Боже, що я не москаль». І знайшли сімох дизайнерів, в чиїх світшотах та Т-шотах не соромно вийти в люди.

strng

strng02

«Йолка»

strng01

«Все буде Майдан!»

«Йолка» авторства українського дизайнера Іллі Стронговського стала безумовно найпопулярнішим принтом зими-2013/14. Настільки популярним, що ВО «Свобода» навіть використала його для різдвяних листівок, які розіслала своїм потенційним і чинним виборцям. Мав місце невеликий скандал, коли виявилось, що партійці забули спитати дозволу на використання зображення у автора, але «свободівці» одразу перепросили дизайнера.

Із «Йолки» в результаті виросла ціла серія із 13 векторних принтів, футболки з якими можна замовити на Facebook-сторінці Іллі Стронговського. Коштують вони 200 гривень.

Там же ж можна замовити нову серію футболок Нюкрейн з колажами дизайнера «Все буде Майдан!». Зараз можна обрати білу або сіру футболки, які коштують 249 гривень, або світшот за 349 гривень.

Braty Graphiс Design

braty001

braty002

Під впливом Євромайдану брати-близнюки Василь та Іван Костенки (засновники дизайн-студії Braty Graphiс Design, як ви могли здогадатись) спочатку випустили серію етнічних листівок про Україну, а згодом запустили у виробництво футболки з цими зображеннями.

Коштує така футболка 300 гривень, а замовити її можна на Facebook-сторінці студії.

UGAR

ugar02

Автори UGARних футболок зробили своїм покупцям лаконічну пропозицію – лише два принти. Зате не потрібно довго думати над вибором.

Коштують футболки 200 гривень за штуку, а замовити їх можна на Facebook-сторінці бренду.

Tina Martinet

tina-martinet01

The dreamy Ukraine

tina-martinet02

tina-martinet03

Ukrainian Love

Girls only. Крістіна Бикова створила серію дівчачих футболок та світшотів з барвистим принтами. Замріяну дівчину у віночку на кривавому фоні дизайнерка малювала під впливом… саме так, подій на Майдані.

Коштують футболки та світшоти від 150 до 350 гривень, замовити їх можна на Facebook-сторінці дизайнерки.

Диво

dyvo001

dyvo002

Футболки, від яких будуть у захваті прихильники творчості Марії Приймаченко та стилю «наїв».

Коштують 250 та 400 гривень залежно від довжини рукава. Замовляти можна на Facebook-сторінці «Дива».

GUMA

goma02

guma

Колекція світшотів лаконічного дизайну в національному стилі від дизайнерів Олени Логвин та Олександра Торопова. Але назва бренду невипадкова – тризуби на одязі зроблені з плавленої гуми та шин.

Ціна світшотів – 800 гривень. Замовляти можна на Facebook-сторінці GUMA.

X’U

hako

Чорний тризуб на білому тлі або білий тризуб на чорному тлі – чітко і лаконічно, нічого зайвого. Українська дизайнерка Ксенія Шнайдер випустила світшоти X’U ще два роки тому.

За 75-92 долари світшоти можна купити на сайті Hako.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top