ІКЕА знімає з виробництва популярну серію стелажів

Вже на початку літа шанувальники ІКЕА не зможуть придбати легендарну серію стелажів EXPEDIT – компанія більше її не вироблятиме.

Фото: 4.bp.blogspot.com

Фото: 4.bp.blogspot.com

Дехто з фанатів ІКЕА пережив справжній шок, коли компанія оголосила про припинення виробництва EXPEDIT. Серія складається з кількох стелажів різних розмірів, які можна доповнювати закритими секціями та столами.

Найбільше обурювались колекціонери вінілових платівок – за їхніми словами, EXPEDIT були ідеальними стелажами для зберігання платівок понад десятиліття. «Увійдіть в будинок будь-якого колекціонера платівок у світі і швидше за все ви наштовхнетесь на стелаж EXPEDIT», – пише британська музична компанія Vinyl Factory. Німецькі колекціонери вінілу навіть організували у Facebook’у кампанію «Rettet das Ikea Expedit Regal» (Збережімо книжкові стелажі EXPEDIT), яку вже підтримали 27 тисяч користувачів соціальної мережі.

У компанії заспокоюють обурених покупців – на зміну EXPEDIT прийде майже ідентична серія KALLAX. «Вона має ті ж внутрішні розміри та внутрішнє наповнення, що й EXPEDIT», – повідомив представник ІКЕА Дженіс Сімонсен. Натомість нова серія стелажів має більш тонкі зовнішні стінки, заокруглені кути, що робить її безпечнішою для дітей, а зовнішнє покриття буде стійкішим до подряпин.

Фото: djworx.com

Фото: djworx.com

То для чого ІКЕА ці зміни, спитаєте ви. Завдяки тоншим на кілька сантиметрів зовнішнім стінкам компанія економить деревину. ІКЕА використовує в рік 17,8 кубічних ярдів дерева (або 1% усіх світових запасів). В розрахунку на десятки мільйонів шаф, які компанія продає в рік, економія буде відчутною. Зміна дизайну не лише збереже ІКЕА гроші, а й дає змогу створити більш екологічний продукт.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top