Android-додаток для забудькуватих: Бойкот окупантів

У Google Play з’явився додаток для українців, які практикують бойкот російських товарів.
Фото: wikipedia.org

Фото: wikipedia.org

Програма працює як сканер штрих-кодів – користувачу потрібно піднести смартфон, на якому встановлено додаток, до штрих-коду на упакуванні вподобаного товару, і за кілька секунд на екрані з’являється відповідь, купувати чи ні. Якщо продукт зроблено в Україні, на екрані з’явиться повідомлення «Український товар. Можна сміливо купувати». Просканувавши товар із Росії, отримаєте застереження «Російський товар! Купуючи, ти підтримуєш окупантів!». Щодо товарів з решти країн додаток не дає рекомендацій, пропонуючи діяти «на власний розсуд».

Додаток також містить перелік російських торгових марок, які мімікрують під іноземні. Список наразі короткий, але автори аплікації обіцяють його розширити.

Скористатись додатком можуть наразі лише власники смартфонів, на яких встановлено Android. Але сумувати з цього приводу не варто: якщо ви здатні запам’ятати перші цифри штрих-кодів (46 – для Росії, 482 – для України), які означають країну походження товару, то цілком зможете обходитись і без нього. Якщо ж автори програми розширять перелік торгових марок-«хамелеонів», цінність додатку суттєво виросте.

 app01

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top