«Санта-Барбара» переїжджає на околицю Сихова

Ринок «Санта-Барбара» перенесуть – замість нього на проспекті Червоної Калини з’явиться трамвайна колія.

Фото: wikimapia.org

Фото: wikimapia.org

Будівництво трамваю на Сихів у місті планують почати вже навесні, у торговців же ж є час до літа, аби переїхати, повідомляє Zaxid.net зі слів директора «Львіавтодору» Олега Берези.

Сихівська райадміністрація пропонує підприємцям перенести свої ятки на вул. Антонича, 8. Запропонована ділянка – такого ж розміру, як і та, яку зараз займає ринок, але місце її розташування не таке вигідне.

«Зараз ми ведемо перемовини з керівництвом ринку. Вони ще думають. Але однозначно люди не залишаться без робочих місць», – зазначила керівник Сихівської РА Ірина Маруняк.

У ТОВ «Сихівська народна торгівля», яке опікується ринком, вважають – про переїзд говорити ще рано.

«Ми чуємо про початок будівництва трамваю (на Сихів – ред.) кожної весни. Тому, поки я не побачу офіційних документів, де буде написано, що нам пропонують земельну ділянку – говорити про переїзд рано. Люди знають, що таке можливо відбудеться і, звичайно, проти. Адже вони можуть втратити роботу», – цитує видання слова директора підприємства Ігора Масальського.

За його словами, зараз на ринку працює понад 250 людей, з них 70 – торгують продукцією власного виготовлення. Тобто це мешканці довколишніх сіл, які привозять сир, молоко, яйця, городину.

Про якесь грошове відшкодування торговцям за їхні ятки керівник «Сихівської народної торгівлі» не домовлявся, але обіцяє, що з їх перенесенням на нове місце проблем не буде.

zaxid.net

zaxid.net

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top