«Родинну ковбаску» реабілітували

Продукцію компанії «Барком» викреслили зі списків бойкотованих товарів – її співвласник Олег Баран нині офіційно заявив про свій вихід з лав Партії регіонів.
Фото: mukachevo.in

Фото: mukachevo.in

Торгова мережа «Родинна ковбаска» (правами на цю торгову марку володіє «Барком») більше не належить до «заборонених» місць для тих львів’ян, які не хочуть платити свої гроші компаніям «регіоналів». Про це у спільноті «Економічний бойкот регіоналів. Львів» повідомив активіст ініціативи Отар Довженко після того, як стало відомо про вихід співвласника «Баркому» з ПР.

Заява Олега Барана з’явилась нині вранці на його сторінці у Facebook’у. «Після подій сьогоднішньої ночі (силове протистояння на Майдані, в результаті якого вже загинули десятки людей – ред.) можу сказати лише одне – нас не чують. Більше двох місяців апелюємо до влади із проханням – почути людей, які вийшли на Майдан, доносимо позицію Галичини до Києва. Однак, на жаль, діалогу не відбулось!», – зазначив він.

Оскільки «Київ проігнорував позицію представників ПР Галичини», Олег Баран вирішив вийти з партії. Згодом на сторінці власника «Баркому» з’явилась і відповідна заява про вихід з ПР на ім’я голови партії Миколи Азарова.

Економічний бойкот Партії регіонів триває вже третій місяць поспіль. Активісти ініціативи переконані – за політичну кризу в Україні та свавілля органів влади щодо людей, які наважились висловити свій протест, відповідальна Партія регіонів, оскільки саме її члени посідають ключові пости в державі. Відтак усіма доступними легальними способами активісти відмовляють своїх співвітчизників від купівлі товарів, вироблених компаніями «регіоналів», а самих членів Партії регіонів закликають здати свої партквитки.

Раніше зі списку бойкотованих торгових марок «вилетіли» мережі ШОК та «Крез», «ОКСІ-банк» та продукція компанії «Гетьман» – після того, як фракція Партії регіонів в Львівській обласній раді саморозпустилась. Власник згаданих компаній Олег Баляш є депутатом обради і входив до фракції ПР. Як з’ясувалось згодом, членство у фракції – це все, що пов’язувало його із партією, членом якої він не був.

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top