Praktiker в Україні має нового власника

Німецька Praktiker Group продала український підрозділ однойменної мережі будівельних гіпермаркетів. Водночас назва магазинів залишиться незмінною, та й закривати їх поки що не планують.

Фото: timisoreni.ro

Фото: timisoreni.ro

Придбала мережу Praktiker (яка об’єднує 4 магазини в Києві, Львові, Миколаєві та Макіївці) аудиторська компанія Kreston Guarantee Group. Про це днями повідомила прес-служба Praktiker Group.

Як пише “Коммерсант Украина”, керуючий партнер Kreston Guarantee Group Олексій Мечинський розповів, що його компанія в даній угоді виступає в інтересах третьої особи, відмовившись уточнити, кого саме, і пославшись на договір про конфіденційність.

Як з’ясувало видання, основні конкуренти мережі Praktiker в Україні – компанія Епіцентр і Leroy Merlin – заявили, що до купівлі мережі магазинів Praktiker в Україні відношення не мають.

Магазини Praktiker в Україні продовжать працювати під теперішньою вивіскою. За словами Мечинського, перед його компанією стоїть завдання скоротити операційні витрати магазинів. Згодом нові власники планують переглянути концепцію кожного магазину та асортимент продукції, аби відійти від прямої конкуренції з основними гравцями ринку – «Епіцентром» та Leroy Merlin.

Praktiker Group заявила про своє бажання піти з України ще у липні минулого року. Тоді ж група оголосила про свою неплатоспроможність, результатом чого стало відкриття процедури банкрутства.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top