На «Південному» не працюють магазини

Частина магазинів найбільшого у Львові торгового комплексу «Південний» зачинилась – їхні власники побоюються погромів у зв’язку з останніми подіями у Львові.
Фото: www.lvivexpres.com

Фото: www.lvivexpres.com

Рішення про повне закриття цілого торгового комплексу адміністрація «Південного» не ухвалювала, повідомила «Закупам» прес-секретар ТК «Південний» Уляна Копцюх.

«Підприємці вирішують в індивідуальному порядку, чи їм працювати. Багато хто працював до 14 години і зараз зачинив магазини, але самі (власники магазинів – ред.) перебувають на території і в разі чого напоготові», – зазначила вона.

Підприємці навіть влаштували чергування у торгових центрах. Тим часом охорона торгового комплексу працює в звичному режимі, «бо охорони на «Південному» завжди було достатньо», уточнила прес-секретар.

Окрім численних магазинів, на території «Південного» знаходиться ще й дитячий садок та початкова школа, де навчається 350 дітей.

Ніч на 19 лютого у Львові вже охрестили «ніччю гніву» – впродовж кількох годин протестувальники захопили будівлі міліції, прокуратури та СБУ, податкової та облдержадміністрації. Вже вдень було захоплено міський відділок міліції та будівлю ДАІ.

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top