iBag: «розумна» сумка для шопоголіків

Шопоголікам більше не потрібно заморожувати чи різати на шматки свої кредитки. Фахівці австралійського сайту finder.com.au створили для них спеціальну сумку, яка допоможе уникнути неконтрольованих витрат.

Фото: www.finder.com.au

Фото: www.finder.com.au

Зовні iBag – звичайна собі дамська сумочка. Всередині ж вона має вбудований GPS-чіп, який попереджає про наближення до «небезпечних» магазинів. Сумка також може самостійно закриватись в певний час доби, коли її власниця найбільше схильний купувати. Наприклад, після роботи. А також може відправити вашому другові чи чоловікові sms, коли ви вже виймаєте гаманець.

Творці пристрою придумали його після того, як отримали результати дослідження про використання австралійцями кредитних карт. З’ясувалось, що кожен четвертий власник кредитки зазвичай лише частково погашає свій борг за нею. Це означає, що близько 4 мільйонів австралійців щомісяця платять банкам додаткові відсотки за обслуговування карт.

Близько 1,7 мільйона користувачів кредиток у Австралії здійснюють більше трьох імпульсивних покупок у місяць. Опитування також показало, що близько 63% власників карток щомісяця витрачають з них не менше $500. Ті, хто робить незаплановані покупки, як правило, витрачають більше.


Credit Card Finder’s iBag

На сайті розробника сумку можна замовити вже зараз, але у виробництво її запустять лише після того, як назбирають необхідну кількість замовлень. Орієнтовна ціна iBag– 199 австралійських доларів.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top