В добрі руки. 7 онлайн-майданчиків, де продають вживані речі

Американський журнал Time свого часу опублікував перелік речей, котрі, на думку редакції, краще купувати вживаними, а не новими. І не лише, аби зекономити. Купуючи вживані, але ще добротні речі, ми менше шкоди завдаємо довкіллю, переконані у Time.

Фото: elina2106.livejournal.com

Фото: elina2106.livejournal.com

Редакція “Закупів” теж не байдужа до стану довкілля, тож ми склали перелік онлайн-барахолок, де львів’яни продають вже не потрібні їм речі.

1. OLX

olx-slando

Найбільша онлайн-барахолка, що працює за принципом газети безкоштовних оголошень, в Україні. Свого часу Slando (зараз – OLX) об’єднався із найбільшим своїм конкурентом – Emarket’ом, згодом поглинув ще одну онлайн-дошку оголошень – Torg.

Тут не потрібно чекати, доки завершиться аукціон з продажу тієї речі, яку ви собі обрали. OLX має зручну систему пошуку.

На пошуковій панелі сайту є цікава опція – “віддам задарма”. Львів’яни виявились не надто щедрими — задарма готові віддати лише численних котиків та песиків, крім живності нам трапилось ще безкоштовне розкладне ліжко в поганому стані та кілька дитячих вдяганок, продавці яких,  напевно, втратили надію виручити за свій крам хоч якісь гроші.

2. Ваш магазин

vash-mag

Популярна львівська газета оголошень “Ваш магазин” має і онлайн-представництво. За останній час ресурс став кращим – тут з’явилась можливість додавати фото до оголошення, відтак покупцям немає потреби гадати, як виглядає, скажімо, «столик журнальний, колір – вільха».

Окрім дошки оголошень, на сайті є ще форум, де можна потеревенити, якщо втомились від онлайн-закупів.

3, 4. Kidstaff і Клумба

kidstaff

Сайт, що спеціалізується на торгівлі дитячими речами. Тут можна знайти ще й одяг та товари для дому, але найбільший вибір все ж товарів для дітей. Популярність сайт здобув передовсім завдяки групам спільних закупівель різного краму.

На сайті не дуже зручний пошук – неможливо виокремити товари, продавці яких знаходяться у Львові, із загального переліку товарів.

Ще один, схожий на Kidstaff, ресурс — Клумба. Але він має ті ж недоліки – відсортувати продавців за місцем перебування неможливо.

4. Дівочі посиденьки

posydenky

Барахолка на одному з найпопулярніших львівських жіночих форумів. Створена, аби учасниці форуму могли швидко продати непотрібні речі своїм онлайн-подругам.

Переважно продають дитячі речі та жіночий одяг і аксесуари. Аби придбати вподобану річ, доведеться зареєструватись на форумі.

5. Facebook-барахолки

fasebook-baraholkaУ соцмережі існує дві основні спільноти, де львів’яни можуть обміняти непотрібні їм речі на гроші або інші речі, більш потрібні – «Візьму-віддам. Барахолка для своїх» і трохи молодша «Барахолка для своїх». Початкова ідея обидвох барахолок полягала в тому, аби речі там продавали за ціною нижчою, ніж на «Аукро» чи Slando. Продавці не завжди дотримуються цього принципу, але уважні учасники спільнот не уникають можливості зробити зауваження особливо жадібним продавцям.

Спільноти-барахолки існують і в іншій популярній соцмережі – «ВКонтакті». Але знайти там добре модеровану барахолку «Закупам» не вдалося – більшість з них з часом перетворюються у звалища спаму або однотипних пропозицій китайського дріб’язку від одних і тих самих продавців.

6. Deshevshe

deshevshe

Онлайн-магазин Deshevshe теж має свою барахолку. Її асортимент перегукується з асортиментом самого магазину — переважно це техніка, але вживана. Та знов таки, вичленити на сайті пропозиції продавців зі Львова неможливо, і це незручно.

Хоч місць, де продають вживані речі, чимало (крім згаданих вище існують й інші, спеціалізовані або ж менш популярні точки), ринок утилітарних речей, що вже були у вжитку, не такий вже й великий. В інтернеті можна легко купити вживані дитячі іграшки чи одяг, смартфони чи ноутбуки, ба, навіть антикварні радіоли чи грамофони. Натомість з пошуком адекватних вживаних меблів може виникнути проблема. Знайти недорогі радянські меблі, аби облаштувати квартиру для невибагливих студентів чи кімнату на дачі, ще так-сяк можна. А от за чимсь кращим доведеться їхати в салон – вибір в онлайні дуже невеликий. Те ж стосується й книжок. Ми знайшли чимало художньої літератури, випущеної ще за радянських часів, а от сучасних книжок за прийнятну ціну дуже й дуже мало.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top