Власник Reserved виводить на львівський ринок новий бренд

Найбільший польський продавець одягу LPP виходить на український ринок ще з одним одяговим брендом – перший магазин відкриють у Львові.

Фото: lpp.com.pl

Фото: lpp.com.pl

Компанія запускає в Україні нову мережу магазинів жіночого молодіжного одягу Sinsay. Про це пише видання «Капітал» з посиланням на менеджера з розвитку LPP Дороту Ясінську.

Sinsay – нова мережа магазинів компанії, що з’явилась торік. Окрім неї, LPP володіє брендами Reserved, Cropp, House та Mohito.

Перший український магазин Sinsay відкриється в середині лютого у львівському ТРЦ King Cross Leopolis. До липня компанія має намір запустити ще дві торгові точки – у Дніпропетровську та Луцьку. У більш віддалених планах рітейлера відкрити магазини Sinsay у всіх 16 українських торгових центрах, де вже діють магазини LPP.

Sinsay – це молодіжний одяг в сегменті «середній мінус», конкуренція в якому особливо жорстка. Зараз в цьому сегменті працюють мережі Tally Weijl, Terranova, Bershka, Pull&Bear, Stradivarius, Reserved, Kira Plastinina тощо. «Цей сегмент був затребуваний навіть під час кризи 2008-2009-го. Молоді люди – активні покупці і стежать за модою, тому багато рітейлерів намагаються відкривати магазини для них», – каже керівник проекту консалтингової компанії UTG Сергій Заїка.

У Львові діє шість магазинів LPP – два магазини Reserved, три магазини House та один Cropp. У наступному році відкриється ще чотири – у ТРЦ «Форум», який зараз будують. Зокрема, там з’явиться перший у місті магазин Mohito.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top