У магазинах «Родинної ковбаски» побили вікна

Власникам кількох магазинів, що працюють під брендом «Родинна ковбаска», доведеться вставляти нові вікна у своїх крамницях – нині уночі їх розбили.
Фото: niceplace.com.ua

Фото: niceplace.com.ua

За інформацією прес-служби ТОВ «Барком» в ніч з четверга на п’ятницю невідомі розмалювали сім магазинів мережі «Родинна ковбаска». У трьох із них розбили вітрини.

Магазини, стверджують у прес-служби «Баркому», належать не самій компанії, а підприємцям, які торгують під брендом «Родинної ковбаски».

Напади на магазини мережі продовжились і сьогодні вдень. По обіді до магазину «Родинної ковбаски» на вул. Городоцькій, 55 увірвались молодики у масках, які агресивно кричали і вимагали від продавців звільнитися з роботи. Після цього вони дістали балончики з фарбою, розмалювали вікна магазину і втекли.

У прес-службі «Баркому» кажуть, що загалом нападників було близько 30 осіб. Декілька з них увірвались до магазину, більшість чекала на вулиці.

Згодом схожий випадок трапився у магазині на вул. Дудаєва.

Співзасновником ТОВ «Барком», якому належить мережа магазинів та торгова марка «Родинна ковбаска», Олег Баран є водночас керівником міського осередку Партії регіонів. Ще в грудні активісти Майдану оголосили йому та решті бізнесменів-«регіоналів» економічний бойкот, вимагаючи виходу із провладної партії.

Активісти ініціативи «Економічний бойкот регіоналів. Львів» вже заявили, що до сьогоднішніх погромів магазинів не причетні.

«Ми завжди закликали і закликаємо виключно до мирного бойкотування товарів і послуг компаній, що належать членам Партії регіонів, урядовцям та родині Януковича. Не уподібнюймось до останнього, застосовуючи силу”, – зазначено у зверненні, опублікованому в групі.

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top