ШОКова терапія. Бізнес Баляша більше не бойкотують

Мережі супермаркетів техніки ШОК та «Крез» викреслили зі списку бойкотованих товарів після того, як їхній власник Олег Баляш запевнив активістів ініціативи «Економічний бойкот регіоналів», що не має більше нічого спільного із Партією регіонів.

Фото: zaxid.net

Фото: zaxid.net

Фото: zaxid.net

Фото: zaxid.net

Фото: Facebook/Економічний бойкот регіоналів. Львів/Ігор Страмик

Фото: Facebook/Економічний бойкот регіоналів. Львів/Ігор Страмик

Активісти ініціативи влаштували нині пікет під супермаркетом ШОК на Газовій. Вони принесли із собою гору поламаної техніки, з якої спорудили імпровізовану «криваву йолку», і звернення до бізнесмена із закликом покинути лави Партії регіонів.

Під час зустрічі із активістами Баляш повідомив, що не є членом Партії регіонів. «Отже з огляду на те, що його членство у фракції Партії регіонів (у Львівській обласній раді – ред.) припинене, для подальшого бойкотування мереж «Шок», «Крез», «ОКСІ-банку» та продукції компанії «Гетьман» немає підстав. Ці торгівельні марки будуть виключені з просвітницько-агітаційних матеріалів нашої ініціативи», – повідомив на своїй сторінці у Facebook’у один із активістів ініціативи Отар Довженко.

Бойкот компаній, пов’язаних із Партією регіонів, триває вже другий місяць поспіль. У Львові активісти ініціативи пікетували магазини «Родинної ковбаски», мережі супермаркетів «Епіцентр» та «Нова лінія», а на минулих вихідних влаштували магазинам «Епіцентру» блокаду. Аналогічні акції проходять і в інших містах України.

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top