Нове місце. Книжковий дворик

На старий Новий рік у Львові урочисто – з пампухами, вертепом та колядою – відкрили нову книгарню «Книжковий дворик».

Фото: Вголос

Фото: Вголос

Назва не випадкова – книжкова крамниця знаходиться у дворику за адресою: вул. Винниченка, 4. Тут можна знайти україномовну літературу для дітей та дорослих.Для книжок від львівських видавництв та львівських письменників відведуть окремі полиці-стенди.

Директор крамниці – відома літературознавець та популяризатор української книги Любов Хомчак – планує облаштувати її як книгарню-салон, де щотижня відбуватимуться літературні читання та зустрічі з авторами.

За спостереженнями кореспондента видання «Вголос», ціни на окремі видання у «Книжковому дворику» нижчі, ніж були на Форумі видавців: дитячі книжки в середньому коштують дешевше на 10-15 гривень за примірник.

А вже за тиждень, 20 січня, неподалік від «Книжкового дворика», на Личаківській, 22 відкриють ще одну українську книгарню – імені Маркіяна Шашкевича.

У книгарні, за словами голови Асоціації видавців та книгорозповсюджувачів Львівщини Михайла Ватуляка, буде представлено близько 8 тисяч книг, а також облаштують арт-галерею.

Продаватимуть тут лише українські книжки та журнали – відповідна умова зазначена в ухвалі про надання книгарні приміщення в оренду.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top