Центр Львова звільнили від алкоголю до кінця тижня

Аби перехилити чарчину оковитої чи бокал пива, доведеться їхати на околиці Львова – в центрі міста продаж алкоголю заборонили.
Фото: flickr.com

Фото: flickr.com

Відповідне рішення ухвалив виконком Львівської міської ради на своєму засіданні у вівторок.

Заборона стосується усіх магазинів, ресторанів, барів та кафе у центральній частині міста, обмеженій вулицями Франка, Підвальною, Торговою, просп. Чорновола, вул. Зерновою, Куліша, Городоцькою, Огієнка, Листопадового Чину, Крушельницької, Словацького, Стефаника, Грушевського та Герцена.

Заборона діятиме до неділі, 8 грудня.

У мерії пояснюють, що вдались до таких заходів заради утримання громадського порядку на Євромайдані на проспекті Свободи.

– На жаль, на Євромайдані трапляються випадки присутності нетверезої молоді тому сьогодні виконавчий комітет прийняв рішення про обмеження продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива в центральній частині міста, обмеженій певним колом вулиць”, – пояснила ініціативу міської влади директор департаменту економічної політики Ірина Кулинич.

Ірина Кулинич попросила городян, які помітять випадки, коли в центрі міста продають алкоголь, «піддавати всі ці речі громадському осуду».

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top