Партії регіонів оголосили економічний бойкот

Поки учасники львівського Євромайдану закликають підприємців-«регіоналів» здати парквитки, у  Facebook’у розгорнулась інформаційна війна проти бізнесу «регіоналів».

kovbaskaЛьвівських бізнесменів, які належать до Партії регіонів, закликають вийти із неї. Про це заявив на прес-конференції співкоординатор львівського Євромайдану Роман Брезіцький. Інакше, обіцяють активісти, не купуватимуть їхніх товарів та послуг, а також закликатимуть до цього решту львів’ян. Водночас протестувальники подумують про пікетування підприємств місцевих «регіоналів».

«Закупи» нарахували наразі аж трьох львівських бізнесменів, що мають членський квиток Партії регіонів і помітний на теренах краю бізнес. Передовсім, це голова обласного осередку партії Петро Писарчук – власник ТВК «Південний».  Ще двоє – депутати Львівської обласної ради: Олег Баран та Олег Баляш. Перший володіє мережею магазинів «Родинна ковбаска» (ТОВ «Барком»), другому належать магазини техніки «ШОК» та «Крез».

Загалом депутатів-«регіоналів» в обласній раді п’ятеро, серед них зокрема головний лікар обласної інфекційної лікарні Сергій Федоренко. У Львівській міській раді Партію регіонів представляє троє депутатів, зокрема, головний директор ФК «Карпати» Ігор Дедишин та директор Львівської опери Тадей Едер.

Бренд Продукт Власник
Ринок Південний торгівля Петро Писарчук
ШОК торгівля технікою Олег Баляш
Крез торгівля технікою Олег Баляш
Родинна ковбаска м’ясо і ковбаси Олег Баран

Засновники ініціативи «Бойкот Партії регіонів» закликають українців не чекати, поки «регіонали» зречуться своєї партії, а діяти вже зараз. На сторінці ініціативи у Facebook збирають інформацію про усі компанії, власники яких є членами Партії регіонів, і закликають не лише не купувати товари, що мають «регіональне» забарвлення, а й забирати депозити з банків, власниками яких є «регіонали», та уникати сплату податків.

Автори сторінки також пропонують влаштувати флеш-моб «Повна тачка». Суть акція проста: набираєте повний візок товарів у магазині, який належить власнику-«регіоналу», а потім залишаєте його на касі. Ідея сподобалась не всім шанувальникам сторінки, дехто зауважував, що в такий спосіб активісти покарають не власника, а рядових працівників, які потім будуть ці товари розкладати назад на полиці.

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top