Дорога знижка. Турфірма із Запоріжжя продала «липових» путівок на $400 тисяч

Майже півтори сотні туристів з різних міст України, що придбали путівки зі значною знижкою через спеціалізовані сайти, були вимушені в останній день змінити свої плани. Туристичне агентство із Запоріжжя, де вони придбали путівки, зникло з поля зору ошуканих клієнтів, щойно зібрало з них гроші.

amazia-tour

Компанія «Амазія тур», що отримала ліцензію 9 жовтні 2013 року, продавала свої тури по Азії та Південній Америці за допомогою сайтів групових знижок. Всі пропозиції були із 40-50-відсотковими знижками. Найпоширенішою пропозицією був відпочинок в Індії в період новорічних свят вартістю 4085 гривень за 14 днів. Про це повідомили на прес-конференції обдурені клієнти компанії.

Путівки продавали в різних містах України, зокрема, в Києві, Донецьку, Дніпропетровську та Харкові. Та за день до відльоту першої групи туристів співробітниці компанії розіслали клієнтам повідомлення про скасування туру, пояснивши, що броні готелів не викуплені, а керівництво кілька днів не виходить на зв’язок.

Адвокат постраждалих Сергій Танасійчук, який і сам забронював кілька путівок на загальну суму близько 50 тисяч гривень, заявив, що станом на 20 грудня було зібрано 142 комплекти документів від клієнтів по всій Україні. Приблизна сума збитків склала 400 тисяч доларів. І, за його словами, це далеко не всі ошукані клієнти.

Президент Асоціації лідерів турбізнесу України Олександр Новиковський зазначив, що подібні випадки в Україні не є унікальними.

– Тільки цього року було п’ять випадків схожого шахрайства, – каже директор турагенції «Лайнер» Ескендер Ганієв. – Такі ситуації будуть повторюватись, оскільки туристи шукають знижки, не замислюючись, за рахунок чого вони виникають.

За матеріалами Коммерсант-Украина
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top