Британець прийшов до супермаркету у нацистській формі

У Кембриджі з супермаркету Asda вигнали чоловіка, що прийшов на закупи у формі СС.
Фото: SWNS.com

Фото: SWNS.com

48-річний шанувальник історії нацистської Німеччини Пол Даттон приїхав за покупками до Asda у четвер, 31 жовтня, разом із своїм малим онуком. Чоловік був вбраний у чорну форму офіцера СС, на руці мав червону пов’язку зі свастикою, а на шиї – тату, теж зі свастикою, пише британське видання The Daily Mail.

Але завершити свої закупи чоловікові не вдалося – на прохання відвідувачів адміністрація супермаркету попросила його піти геть та викликала поліцію.

Як виявилось, це був не перший візит Даттона до супермаркету у формі СС – в такому вигляді у Asda його бачили і раніше. Сам шанувальник Гітлера у своєму Twitter’і зізнався, що регулярно ходить до цього магазину, іноді у військовій формі.

Даттон також заявив, що його вчинок був акцією з просування сайту, на якому він розповідає про своє захоплення ідеями Гітлера.

Мешканка Кембриджу польського походження Росина Русин, що свого часу втратила родичів у нацистських концтаборах, а у четвер стала свідком «костюмованого шопінгу», заявила виданню, що його вчинок шокував громадськість.

У п’ятницю Даттон знову прийшов у магазин – вже без форми, в довгому чорному плащі.

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top