Знижку треба? «Магнус» роздає дисконтні картки

Торговий центр «Магнус» запровадив власну програму лояльності – відтепер власники карток ТЦ зможуть економити до 10% вартості своїх покупок.

Фото: magnus-store.com

Фото: magnus-store.com

Щоправда, аби отримати картку, доведеться спочатку зробити покупку в одному з магазинів торгового центру на суму від 200 до 5000 гривень щонайменше і заповнити реєстраційну анкету.

Найлегше отримати картку відвідувачам кафе «Кумир», що знаходиться на останньому поверсі «Магнусу» – долучитись до програми лояльності можна за разову покупку на 200 гривень. Можна ще разово накупити панчіх на 300 гривень або чаю на 400. В одягових магазинах доведеться залишити більше: від 1000 гривень у BGN чи «Фішці» до 3000 – у Reserved та 5000 – у Tiffi.

Розмір знижок теж дуже різниться. У тому ж Reserved можна отримати лише 3% дисконту, тоді як у сусідньому Di Forte – вже 10%. Розмір знижки не залежить від того, яким товаром торгує крамниця, скоріше від щедрості її власника. Наприклад, магазин білизни Anabel Arto пропонує клієнтам 10% знижки за картою «Магнусу», а «Біанка», що теж продає білизну, – лише 5%.

Під час сезонних розпродажів чи акцій у магазинах «Магнусу» зекономити двічі покупцям не вдасться – в таких випадках знижка за картою не діє.

magnus-karta

 

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top