Квітковий павільйон біля Галицького базару знесуть

На його місці на початку наступного року з’явиться парковка. Тут зможуть залишати свої автівки клієнти та орендарі нового торгово-офісного центру «Роксолана» на Соборній.

toc-roksolanaНа новій парковці має поміститись п’ять десятків автомобілів. Але торговці квітами не залишаться без даху над головою – квітковий ринок перенесуть у новий ТОЦ. Під нього виділять 147 кв.м площі.

Крім квіткового базару, у новому ТОЦ з’явиться супермаркет делікатесів площею понад 1000 кв.м, а також магазини преміальних брендів, повідомляє компанія UTG, яка займається підбором орендарів для нового центру.

Хто саме і чим, крім продуктів та квітів, торгуватиме у «Роксолані», наразі невідомо. У компанії запевняють, що зараз ведуть переговори з «кількома модними групами».

– Ми розглядаємо ТОЦ «Роксолана» як об’єкт преміум-сегменту, тому переконані, що у ньому мають бути лише бренди luxury та premium, – зазначив у коментарі «Закупам» прес-секретар UTG Дмитро Синяк.

Магазини розмістять на перших чотирьох поверхах комплексу загальною площею 4000 кв.м, тож «Роксолана» має шанс стати серйозним конкурентом для «Опера Пасаж».

Відкриття «Роксолани» заплановане на перший квартал 2014 року.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top