В Україні відкрили онлайн-магазин випадкових цін

В Уанеті з’явився сайт, на якому навіть сором’язливий покупець зможе відчути себе клієнтом на турецькому базарі. Аби збити ціну, не доведеться вступати в діалог з балакучим торговцем, треба лише вміти користуватись мишкою.

1na100

Онлайн-магазин випадкових цін «1 на 100» почав працювати у вересні. Незвичність його в тому, що клікаючи по ціннику на екрані, покупці можуть змінювати ціну на товар. Засновники крамниці стверджують, що це перший такий магазин не лише в Україні, а й у цілому світі.

Зараз на сайті представлено 100 товарів, які, на думку засновників онлайн-крамниці, є найкращими. Для більшої зручності біля кожного товару розміщено «Знижкометр» – інтерактивну шкалу, яка відображає рівень виграної знижки і повідомляє про отримання спеціальних цін.

Початкова ціна товару формується, виходячи із середнього рівня цін на аналогічний товар за даними hotline.ua або yandex Market. З кожним наступним кліком ціна змінюється. Ціна генерується за певними правилами. Приміром, «зменшувати націнку удвічі через кожні 5 кліків», «віддавати за ціною, близькою до вхідної, раз на 100 кліків» або ж «дозволити продаж у збиток, якщо втрати складають не більше 30% заробітку на інших продажах».

Як пояснюють самі засновники незвичайного онлайн-магазину, вони перевіряють «свою ідею застосування ігрових елементів в онлайн-торгівлі і збираємо статистику, необхідну для розробки ще цікавішого продукту».

«1 на 100» для нас виступив у ролі лакмусового папірця, який покаже, наскільки запитані такі рішення. Якщо все пройде успішно, за кілька місяців ми почнемо роботу над великим проектом, використовуючи ті ж технології, але пропонуючи покупцям вже не 100, а сотні тисяч товарів та послуг без зниження сервісу», – обіцяють ініціатори проекту.

Сам магазин до 1 листопада працюватиме в тестовому режимі.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top