Нове місце. Lego

Якщо ви легоман і мешкаєте у Львові, то не плануйте нічого на 28 вересня – того дня у місті почне працювати магазин Lego.

Фото: flickr.com/slackware

Фото: flickr.com/slackware

Перший у Західній Україні фірмовий магазин Lego відкриють на другому поверсі ТЦ «Магнус» поруч із іншим дитячим магазином – Chicco.

Окрім найширшого у місті асортименту конструкторів Lego, у новому магазині обіцяють продавати ще й ексклюзивні набори, яких більше ніде не знайдеш. Та отримати інформацію про ці набори зможуть лише власники клубних карток.

Для особливо нетерплячих покупців безпосередньо в магазині обладнають ігровий куточок.

Гучного відкриття крамниці – з галасливими ведучими, конкурсами і призами – не планують. «Це магазин клубного типу – для справжніх шанувальників Lego», – пояснює його власник Дмитро Циганков.

Компанію Lego заснував у 1932 році тесля Оле Крістіансен. Він і придумав для неї назву – данською «LEg GOdt» означає «весело бавитись».

Спочатку фірма виготовляла та продавала дерев’яні іграшки, а наприкінці 40-х років придбала машину для виробництва пластмасових іграшок. У 1949 році син Оле Готфрід придумав кубик Lego – так на світ з’явились конструктори Lego.

Торік з нагоди 80-річного ювілею компанія випустила анімаційний ролик, що розповідає про її історію.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt

Новини інших ЗМІ

Loading...
Top