Нове місце. Lego

Якщо ви легоман і мешкаєте у Львові, то не плануйте нічого на 28 вересня – того дня у місті почне працювати магазин Lego.

Фото: flickr.com/slackware

Фото: flickr.com/slackware

Перший у Західній Україні фірмовий магазин Lego відкриють на другому поверсі ТЦ «Магнус» поруч із іншим дитячим магазином – Chicco.

Окрім найширшого у місті асортименту конструкторів Lego, у новому магазині обіцяють продавати ще й ексклюзивні набори, яких більше ніде не знайдеш. Та отримати інформацію про ці набори зможуть лише власники клубних карток.

Для особливо нетерплячих покупців безпосередньо в магазині обладнають ігровий куточок.

Гучного відкриття крамниці – з галасливими ведучими, конкурсами і призами – не планують. «Це магазин клубного типу – для справжніх шанувальників Lego», – пояснює його власник Дмитро Циганков.

Компанію Lego заснував у 1932 році тесля Оле Крістіансен. Він і придумав для неї назву – данською «LEg GOdt» означає «весело бавитись».

Спочатку фірма виготовляла та продавала дерев’яні іграшки, а наприкінці 40-х років придбала машину для виробництва пластмасових іграшок. У 1949 році син Оле Готфрід придумав кубик Lego – так на світ з’явились конструктори Lego.

Торік з нагоди 80-річного ювілею компанія випустила анімаційний ролик, що розповідає про її історію.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top