Майже півтисячі осіб стали жертвами трьох інтернет-шахраїв

Одразу два випадки шахрайства в інтернеті виявили українські правоохоронці за останній тиждень. Двох чоловіків, які торгували неіснуючими товарами через інтернет-аукціони, затримали на Херсонщині, ще одного «торговця» – на Дніпропетровщині.
Фото: shkolazhizni.ru

Фото: shkolazhizni.ru

За інформацією управління МВС у Херсонській області, двоє чоловіків – жителі Криму та Запорізької області – створювали на одному з інтернет-аукціонів облікові записи і проводили на них аукціони з продажу різноманітного неіснуючого товару.

«Оплату за них вони отримували виключно шляхом безготівкових розрахунків на картки одного з комерційних банків України», – зазначено у повідомленні міліції.

При реєстрації продавця товару зловмисники вносили анкетні дані, ідентифікаційні коди, місця проживання та номери банківських карток сторонніх осіб. Обманом чоловіки заробили 400 тисяч гривень. Постраждали, за попередніми даними міліції, 140 довірливих покупців.

Затриманий дніпропетровськими правоохоронцями чоловік для своєї псевдо-торгівлі створив спеціальний інтернет-магазин. 30-річний дніпропетровець відправляв своїм «покупцям» кур’єрською службою замість замовленого товару порожні коробки з кількома фломастерами.

Загалом, за даними міліції, посилки з фломастерами отримало близько 300 осіб. Гроші чоловік отримував у відділеннях «Нової пошти» за підробленим посвідченням водія.

Як у першому, так і в другому випадку «комерсантам» загрожує до 8 років за ґратами за шахрайство (ч.3 ст.190 ККУ).

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top