Голий шопінґ. Як у київському «Квадраті» покупців роздягали

Популярна в європейських шопінґ-молах та супермаркетах розвага – прийди до крамниця голяка і отримай приз – дійшла вже й до України. Учора по київському ТРЦ «Квадрат» бігав натовп юнаків та дівчат, вбраних у плавки та купальники.
Фото: t-34-111.livejournal.com

Фото: t-34-111.livejournal.com

«Прийшла роздягнутою – пішла вбраною» – під таким гаслом в останній день літа київський торгово-розважальний центр проводив квест для схильних до ексгібіціонізму та ласих до халяви покупців.

Учасники акції мали прийти до ТРЦ пообіді, вбраними лише в білизну або в купальні костюми, і взяти участь у квесті. Їм необхідно було ходити по магазинах, знаходити акційні стікери та обмінювати їх на сертифікати на одяг, взуття та аксесуари від крамниць центру. Кому пощастить найбільше – вийде з ТРЦ вбраним з голови до ніг.

Незважаючи на дощ, перед початком акції під ТРЦ «Квадрат» зібрався чималенький натовп людей різної комплекції, вбраних переважно в купальники та плавки. Викладені в мережу блогеркою fizdipyushka знімки цього дійства викликали шквал емоцій у ЖЖ в ключі: «В Радянському Союзі такого не було».

Фото: fizdipyushka.livejournal.com

Фото: fizdipyushka.livejournal.com

Київський журналіст Дмитро Скворцов обурено прокоментував подію для одного з видань: 

«Акція показала, наскільки стрімкою є наша «хода в Еуропу». «Хода» від радянської – хай не у всьому виправданої – гордості до приниження, на яке погоджується ідеальний член суспільства споживання. Та й до цього принизливого становища, яке чекає Україну як державу”.

«Булгаковського Воланда з театром «Варьєте» вигадувати для киян вже не треба. Вони вже йдуть на бал Сатани», – підсумував він.

В коментарях під гнівним постом Скворцова читачі його журналу намагались з’ясувати, що ж є більшою ганьбою та приниженням – стояти в купальнику в черзі під торговим центром, сподіваючись на халявний одяг, чи вистоювати безкінечні черги в СРСР, «переплачуючи за необхідні речі».

Чимало ображених знайшлося, як водиться, і серед учасників акції. Задоволеними залишились ексгібіціоністи, розчарованими – мисливці за халявою.

«Особисто в мене залишились позитивні емоції. Коли ще можна було погасати в спідньому по торговому центру і при тому не потрапити в міліцію», – написала на сторінці акції, вочевидь, одна з її учасниць.

“Цей «розвод» я для себе запам’ятав надовго. Так виглядає, що всі «стікери» були у прихованих «своїх» і забігаючи до магазину через 5-15 секунд чувак (чувіха) кричали: “ЗНАЙШЛААА” і все. Реально «розвод» для лохів. Особисто я відчув себе вівцею. У натовпі таких самих овець. Прикро…”, – написав інший учасник акції.

 

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top