Чиї будете? Географія брендів у King Cross Leopolis

На львівських вулицях та в торгових центрах що не магазин, то «італієць», «британець» або щонайменше якийсь «американець». «Закупи» вирішили з’ясувати, хто з «іноземців», що прописались у Львові, справжній, а хто лише прикидається. І почати вирішили з King Cross Leopolis.

Фото: flickr.com/biscotte

Фото: flickr.com/biscotte

Продавати в Україні модний одяг та взуття під брендами «Прогрес» чи «Большевичка» значно складніше, ніж під брендами Chester, Antonio Biaggi чи Fellini. Але звичку прикидатись «іноземцями» мають не лише українські та російські компанії, вона притаманна й турецьким фірмам, які мають свої торгові мережі в Україні та Росії.

Зазвичай класичні чоловічі костюми та жіночий одяг і взуття з претензією на елегантність чи розкішність продають під милозвучними «італійськими» брендами, а виробники джинсів та молодіжного одягу «косять» під американців.

У King Cross Leopolis «Закупи» знайшли кілька брендів, які особливо старанно роблять вигляд, що вони «нетутешні».

Antonio Biaggi

Компанія, створена у 2006 році, довгий час розповідала своїм клієнтам казку про італійського дизайнера, який з 1962 року шиє взуття під однойменною маркою Antonio Biaggi. З сайту компанії «італійська історія» вже зникла, але її можна знайти у електронних довідниках, інформацію в яких не оновлювали подекуди кілька років поспіль.

Власником сайту www.antoniobiaggi.com є дніпропетровське ТОВ «Антоніо Біаджи Україна», а власником торгової марки однойменна британська компанія Antonio Biaggi Ltd, зареєстрована у бізнес-центрі в передмісті Лондона, директор якої водночас керує ще кількома десятками схожих компаній.

Fellini

Бренд, під яким продають дороге нібито італійське взуття, насправді походить з Одеси. Принаймні в Італії, під яку він намагається «закосити», такої компанії ніхто не знає, та й сайту італійської фабрики Fellini, де буцімто шиють це взуття, теж в інтернеті знайти не вдалося.

MAXA

maxa-logo

Одяговий бренд, що теж представляється італійським. На сайті компанії справді можна знайти адреси представництв в Італії, Франції чи Німеччині, але за межами України та Росії одяг MAXA не продається.

«Італійський» сайт компанії зареєстровано на таку собі Svitlana Hapych, а розробляла його компанія з Дніпропетровська. З чого можна зробити висновок про все ж українське походження бренду.

Bruno Bellini

bruno-bellini-logo

Костюми Bruno Bellini шиють не італійські, як могло б здатися на перший погляд, а турецькі кравці. З Італією марку пов’язує лише милозвучна назва. Сайт компанії зареєстровано на ім’я Ibrahim Hakki Erdem. Через пошук Google дізнаємось, що він є генеральним директором турецької компанії Narmanli, яка шиє одяг не лише під брендом Bruno Bellini, а також Tagliente та Aldo Baroni.

Oggi / Oodji

oodji_logo

Торгова марка, під якою продають жіночий, чоловічий та дитячий одяг, належить російській компанії «Август». Бренд з’явився у 1998 році і продавався переважно на теренах СНД, лише у 2010 році компанія вийшла на ринки Східної Європи. Через це змінила назву з Oggi на Oodji. Хоча компанія особливо не приховує свого російського походження, але й не надто ним хвалиться.

O’Stin

Одяговий бренд мережі компаній «Спортмастер», яка на днях відкрила ще один магазин у Львові. Хоч бренд і отримав неросійську назву, але його власники ніколи не видавали його за справжнього «ірландця».

Welfare

Хто хоч раз заходив до магазинів Welfare, в того могло скластись враження, що компанія походить зі Словаччини. Адже на цінниках саме ця країна переважно вказується, як країна походження товару. Насправді Welfare – вітчизняна марка взуття. Компанія з’явилась у 2004 році і свого українського походження не приховує.

Chester

На відміну від власників бренду Welfare, власники брендів Chester, Carnaby та TJ Collection роблять вигляд, що їхнє взуття родом з Британії. Насправді для уважних користувачів вже не є новиною, що компанія TJ Collection, якій і належать усі три торгові марки, є російською.

brands-king-cross

 

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top