ЗекТорг. В Україні відкрили інтернет-магазин для в’язнів

Родичі в’язнів, що відбувають покарання у дніпропетровських тюрмах, тепер можуть відправити їм передачу, не встаючи з дивана – в Дніпропетровську запрацював перший в Україні інтернет-магазин для ув’язнених.

internet-magazyn-kolonia

На спеціальному сайті можна обрати продукти та товари першої необхідності, які родичі хочуть передати в колонію чи ізолятор. 

Мінімальна вартість передачі – 250 гривень. Оформлене замовлення після оплати банківською картою – через термінал або пошту – потрапляє до пенітенціарної установи. Доставка коштує додаткових 7% від вартості замовлення.

Тюремники стверджують, що ціни на товари у «онлайн-магазині для зеків» навіть трохи нижчі, ніж у звичайних магазинах.

Інтернет-крамниця економить час як родичів засуджених – адже їм не потрібно вистоювати кількагодинні черги у в’язниці, аби передати своїм рідним необхідні речі та продукти, так і тюремників – їм не потрібно перевіряти харчі на наявність заборонених предметів.

Наразі до інтернет-магазину підключені два заклади пенітенціарної служби області – слідчий ізолятор № 4 Дніпропетровська і виправна колонія № 26 у Жовтих Водах, у вересні долучаться інші. У подальшому в пенітенціарній службі обіцяють вдосконалювати цей сервіс та поширити досвід на усі колонії.  

За матеріалами Радіо Свобода
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top