За дешевими хлібопічками до Comfy вишикувалась черга

Новий супермаркет техніки Comfy львів’яни зустріли чергою. Сьогодні зранку під час урочистого відкриття магазину у «ВАМі», що на Виговського, на другий поверх, де власне і знаходиться Comfy, вишикувалась черга охочих придбати техніку за анонсованими «неймовірними цінами».
Фото: rivierashoppingcity.com.ua

Фото: rivierashoppingcity.com.ua

За інформацією видання Дивись.Інфо, охоронці супермаркету по черзі впускали та випускали клієнтів, відтак, аби потрапити до магазину, доводилось стояти в черзі по 20 хвилин.

Найбільший ажіотаж викликали хлібопічки, які пропонували придбати за 99 гривень замість 299. Вони, кажуть очевидці, закінчились в магазині вже за годину після відкриття. А через акційний ноутбук в магазині навіть побились двоє чоловіків – довелося викликати міліцію, розповів очевидець інциденту на форумі SkyScraper.

Та загалом ціни на техніку в магазині виявились не нижчими, а подекуди й вищими, ніж в інших торгових мережах Львова, тож багато покупців повернулись з магазину без покупок.

Супермаркет Comfy на Виговського – це перший і наразі єдиний у місті магазин цієї мережі. Наступний заплановано відкрити в ТРЦ «Форум», який зараз будується.

На завтра у «ВАМі» заплановане ще одне відкриття – першого в місті магазину російської мережі «Спортмастер».

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top