Обережно, вікна. Вуличні торговці дурять городян

Інспекція із захисту прав споживачів наполегливо радить городянам не спокушатись на пропозиції вуличних торговців, які продають вікна та двері, зокрема в кредит. Скаржники, кажуть у відомстві, найчастіше приходять до інспекції із наріканнями на таких підприємців.
Фото: www.public-domain-image.com

Фото: www.public-domain-image.com

За словами начальника відділу ринкового нагляду інспекції з питань захисту прав споживачів у Львівській області Дмитра Стефанківа, жертвами власної нерозсудливості вже стали семеро львів’ян. Вікна, які вони замовили в «торговців з великої дороги», виявились не того розміру, який потрібно.

«Йдеться про трьох підприємців, які пропонують двері та вікна. Це ФОП Руденко О.М., на Зеленій, 82, ФОП Островерхий Р.Ю., на вулиці князя Святослава,11 та ФОП Мєдвєдєв О.О., на площі Святого Теодора, 8», – повідомив він і додав:

«Представники фірм ходять по вулицях, роздають листівки. Всюди, де є людно. На кожній з тих фірм є також представник банку. Якщо людина немає готівки, а вона, як правило, її при собі не має, то вони укладають угоду таким чином, що людина не може потім нічого зробити. Вікна роблять не по розмірах. За якість не можу стверджувати, бо ми не уповноважені, але важливо, що люди – невдоволені».

Зараз інспекція проводить перевірки з цього приводу, а от незадоволеним покупцям доведеться вирішувати конфлікт із продавцями у судовому порядку, пояснює чиновник.

За матеріалами видання «Новий погляд»
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top