Нове місце. Спортмастер

В останню суботу літа, 31 серпня, відвідувачі ТЦ «ВАМ», що на Виговського, нарешті зможуть піднятись на другий поверх. Там, де раніше тулились один до одного численні  «бутіки», зараз триває ремонт, а вже менш ніж за два тижні відкриються одразу два магазини – Comfy та «Спортмастер».

Фото: individ.ua

Фото: individ.ua

На відкриття покупців заманюють не лише дармовими розвагами і кульками, а й чималими знижками. Comfy обіцяє продати вам плаский телевізор, який коштує понад 3 тисячі гривень, за 2222 гривні, а «Спортмастер» рекламує на своїх білбордах дешеві футболки.

Про Comfy «Закупи» вже писали раніше, тепер черга його сусіда. «Спортмастер» – це російська роздрібна мережа товарів для спорту та відпочинку. Історія компанії почалась у 1992 році з поставок тренажерів Kettler до Росії, через 7 років «Спортмастер» стала лідером серед спортивних мереж магазинів Росії та СНД. До тренажерів, якими магазини «Спортмастер» торгують досі, додались одяг та спорядження для спорту і туризму.

Прихід на львівський ринок «Спортмастера» є логічним продовженням експансії однойменної групи компаній, до якої також входять мережа магазинів бренду Columbia (на теренах СНД), FootTerra (мережа мультибрендових магазинів взуття для активного відпочинку) та «Спортландія» (мережа магазинів спорттоварів). Магазини двох останніх мереж знаходяться по сусідству з майбутнім магазином «Спортмастер» – на «Південному». Там же ж знаходиться і один з двох фірмових магазинів Columbia.

До групи компаній «Спортмастер» належить і мережа магазинів одягу в стилі casual O’Stin, започаткована у 2003 році. Львівський магазин O’Stin знаходиться у тому ж таки «Кінг Кроссі».

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top