У Львові відбудеться перший гаражний розпродаж

Книга, видана у 1870 році, чорний фрак та верстат для ручного ткання – усі ці речі в суботу, 8 червня, можна буде придбати у Львові. В місті вперше влаштовують гаражний розпродаж.

Фото: flickr.com

З 13:00 і до останнього клієнта у «Майстерні добрих справ» (вул. Угорська, 2) продаватимуть за символічні гроші зіркові та антикварні речі на першому у місті гаражному розпродажі, гасло якого: «Непотрібних речей не буває».

– Ми назбирали багато дійсно цікавих, антикварних та ексклюзивних речей. Почали думати, і прийшли до ідеї американського гаражного розпродажу, коли на продаж виставляють використані, однак в хорошому стані речі, і продають їх за дуже низькою ціною, – розповіла куратор заходу Вікторія Міщук.

Речі для розпродажу організаторам віддавали навіть знаменитості. У коморі «Майстерні добрих справ» вже є комбінезон від Джамали, раритетна книжка від Ірени Карпи, лялька-мотанка від «Лесі+Роми», ракетка від Павла Табакова, капелюшок Каті Осадчої та блузка, в якій Ольга Герасим’юк вела своє легендарне ток-шоу «Без табу».

Організатори обіцяють влаштувати відвідувачам атмосферу справжньої вінтажної крамниці, якісну музику та унікальні речі за помірними цінами. Виручені від розпродажу кошти підуть на добру справу – підтримку соціального гуртожитку для безпритульних.

Якщо ж у вас є зайві речі, які ще можуть комусь послужити, спільнота «Емаус-Оселя» з готовністю забере їх, аби підремонтувати і реалізувати через власну благодійну крамничку. Виручені в крамниці гроші йдуть на утримання 25 людей, які проживають у спільноті, та обіди для безпритульних. Якщо у вас є непотрібні меблі, одяг, посуд, побутова техніка – не викидайте, зателефонуйте за телефоном 296-33-03.

За матеріалами city-adm.lviv.ua
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top