Конкурент «Епіцентру» покидає Україну

Вивіска на гіпермаркеті будматеріалів поруч із «Кінг Кроссом» вже до кінця року може змінитись – німецький концерн Praktiker згортає свій бізнес в Україні.

Фото: Werner Bachmeier

“До кінця року ми хочемо завершити нашу українську пригоду”, – заявив на зборах акціонерів голова правління компанії Армін Бургер.

Компанія має намір продати магазини (а їх в Україні налічується 4) новому оператору, який продовжить керувати ними під своїм брендом і збереже існуючий штат співробітників, повідомляє Forbes.ua з посиланням на представника концерну Гаральда Гюнтера.

Хоча не виключено, що магазини просто закриють.

Praktiker закриває свої магазини не лише в Україні, а й у Туреччині та Люксембурзі. Причина у збитках, яких завдають концерну магазини у цих країнах. У Люксембурзі концерн веде переговори про продаж мережі. Стосовно турецького Praktiker у лютому 2013 року було розпочато справу про банкрутство. У 2012 році глобальна мережа Praktiker Group виручила близько 3 млрд євро, отримавши при цьому 128,8 млн євро операційного збитку.

За інформацією джерел видання в українському офісі Praktiker, наразі процес закриття магазинів ще не запущено. «Інакше ви б побачили величезні знижки у магазинах, ми б позбувалися запасів”, – зазначає джерело.

Praktiker була першою міжнародною DIY-компанією, яка вийшла на український ринок у 2007 році. Компанія планувала відкрити 20 магазинів, натомість закриває чотири вже існуючі. У Praktiker нарікають на кризу 2008-го, яка перешкодила масштабним планам.

Наразі невідомо, хто може претендувати на магазини Praktiker. Серед претендентів видання називає французького DIY-рітейлера Leroy Merlin, який задекларував намір відкрити до 10 гіпермаркетів лише у Києві.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top