Brocard йде в онлайн

З 1 серпня численним онлайн-магазинам з продажу косметики та парфумерії доведеться потіснитися – російська група компаній «Л’Етуаль», яка керує в Україні магазинами Brocard, Bonjour, «Л’Етуаль» і М.А.С., відкриває інтернет-магазин.

Фото: riviera.com.ua

Про плани компанії повідомив керуючий партнер «Л’Етуаль» Юрій Гаткін на форумі Forbes «Успіх в ритейлі».

Ціни на продукцію в онлайн-крамниці будуть нижчими, ніж у звичайних оффлайнових магазинах, але вищими, ніж в інших інтернет-продавців косметики та парфумерії. Зараз компанія узгоджує умови онлайн-продажів продукції в Україні з власниками косметичних брендів.

«Л’Етуаль» вже запустив такий проект у Росії – у вересні 2012 року. Оплачувати свої замовлення в російському інтернет-магазині можна як банківськими картами, так і електронними грошима (WebMoney, Яндекс.Деньги, e-port). Найімовірніше, така ж схема буде використовуватись і на українському ринку.

«Л’Етуаль» придбав влітку 2011 року понад 50% українських торгових мереж Brocard (65 магазинів) і Bonjour (6 магазинів). Частина з них була перейменована в «Л’Етуаль», частина зберегла старі назви.

Про відкриття інтернет-майданчиків подумують й інші великі мережі – Watsons і Eva.

За даними дослідження GFK Ukraine, опублікованого у листопаді 2012 року, косметика та парфумерія – на третьому місці за популярністю онлайн-покупок в українців поряд з книгами та дисками. На перших двох – побутова техніка та електроніка й одяг.
Респонденти вказали, що найбільше їх втримує від купівлі в інтернеті парфумів та помади бажання спробувати товар та оцінити його особисто.
Найбільшою популярністю у покупців парфумерії та косметики користуються сайти aukro.ua, yves-rocher.ua, oriflame.ua, avon.ua, makeup.com.ua, але яскраво вираженого лідера серед онлайн-продавців косметики і парфeмерії немає. На ринку – багато дрібних гравців, констатує старший дослідник компанії GfK Ukraine Тетяна Яблоновська.
За матеріалами Forbes.ua

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top