Brocard йде в онлайн

З 1 серпня численним онлайн-магазинам з продажу косметики та парфумерії доведеться потіснитися – російська група компаній «Л’Етуаль», яка керує в Україні магазинами Brocard, Bonjour, «Л’Етуаль» і М.А.С., відкриває інтернет-магазин.

Фото: riviera.com.ua

Про плани компанії повідомив керуючий партнер «Л’Етуаль» Юрій Гаткін на форумі Forbes «Успіх в ритейлі».

Ціни на продукцію в онлайн-крамниці будуть нижчими, ніж у звичайних оффлайнових магазинах, але вищими, ніж в інших інтернет-продавців косметики та парфумерії. Зараз компанія узгоджує умови онлайн-продажів продукції в Україні з власниками косметичних брендів.

«Л’Етуаль» вже запустив такий проект у Росії – у вересні 2012 року. Оплачувати свої замовлення в російському інтернет-магазині можна як банківськими картами, так і електронними грошима (WebMoney, Яндекс.Деньги, e-port). Найімовірніше, така ж схема буде використовуватись і на українському ринку.

«Л’Етуаль» придбав влітку 2011 року понад 50% українських торгових мереж Brocard (65 магазинів) і Bonjour (6 магазинів). Частина з них була перейменована в «Л’Етуаль», частина зберегла старі назви.

Про відкриття інтернет-майданчиків подумують й інші великі мережі – Watsons і Eva.

За даними дослідження GFK Ukraine, опублікованого у листопаді 2012 року, косметика та парфумерія – на третьому місці за популярністю онлайн-покупок в українців поряд з книгами та дисками. На перших двох – побутова техніка та електроніка й одяг.
Респонденти вказали, що найбільше їх втримує від купівлі в інтернеті парфумів та помади бажання спробувати товар та оцінити його особисто.
Найбільшою популярністю у покупців парфумерії та косметики користуються сайти aukro.ua, yves-rocher.ua, oriflame.ua, avon.ua, makeup.com.ua, але яскраво вираженого лідера серед онлайн-продавців косметики і парфeмерії немає. На ринку – багато дрібних гравців, констатує старший дослідник компанії GfK Ukraine Тетяна Яблоновська.
За матеріалами Forbes.ua

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt

Новини інших ЗМІ

Loading...
Top