З рук в руки. Які речі краще купувати вживаними

Купуючи вживані речі, можна чимало заощадити. Аналітики порталу Slando склали перелік товарів, які можна купувати на барахолках і не чутися при тому обділеними.

Фото: ntv.livejournal.com

Фото: ntv.livejournal.com

Дитячі товари

Товари для дітей часто коштують дорожче, ніж для дорослої людини. Але, якщо купувати ліжечка, коляски, одяг та інші речі в уживаному вигляді, то коштувати вони будуть в середньому на 50-80% дешевше. Оскільки діти ростуть дуже швидко, то товари для них не встигають «відпрацювати ресурс», а тому можуть ще не раз послужити іншим дітям.

Одяг для вагітних

Враховуючи короткий час носіння одягу для вагітних, вона не встигає зноситися. А тому на серед вживаних речей його можна знайти у великому асортименті і за нижчою ціною, ніж у магазині.

Меблі

При переїзді люди готові продавати непотрібні меблі в рази дешевше, ніж такі ж коштують в магазині. Тому якщо потрібно купити диван, стіл або шафа, варто переглянути оголошення в інтернеті, адже економія може скласти до 90%. А в деяких випадках люди готові віддавати старі меблі безкоштовно, аби хтось сам її вивіз.

Спортінвентар

Бажання займатися спортом вдома часто закінчується тим, що велотренажери та орбітреки перетворюються на вішалки для одягу, а гантелі та інший інвентар збирають пил по кутах. Ті, хто все ж таки вирішується продати вже непотрібний спортінвентар, ставлять на нього ціну мінімум вдвічі нижчу, ніж він спочатку коштував.

Музичні інструменти

Нові музичні інструменти високої якості продаються в Україні вельми дорого. Тому пошук і покупка їх в уживаному стані є хорошим способом економії. А якщо комусь потрібно піаніно, то його і зовсім можна отримати безкоштовно – люди по всій Україні пропонують забрати у них цей громіздкий музичний інструмент.

Книги та підручники

Якщо людина не користується електронною книгою, то часта купівля друкованих видань може істотно зменшити товщину його гаманця. Виходом буде пошук потрібних книг на інтернет-барахолці.

Інструменти

Зараз при кожному великому будівельному супермаркеті існує відділ, де можна взяти інструменти напрокат. Але, якщо вони потрібні на тривалий термін, то оренда може виявитися невигідною. У такому випадку можна за доступною ціною купити інструмент у тих, кому він вже не потрібен.

Формальний одяг

Якщо в шафі не виявилося костюма або вечірньої сукні для відвідин важливого заходу, а в кишені немає грошей, щоб купити ці речі в магазині, то на допомогу прийде інтернет-барахолка. У мережі можна знайти безліч пропозицій з формальної одягом за низькими цінами, який одягали лише раз у житті.

Декор для дому

Картини, вази, сервізи та інше начиння, яку застосовують для декору приміщень, продається дорого. Значно дешевше всі ці товари можна придбати у людей, які позбуваються від них, як від домашнього непотребу.

Кімнатні та садові рослини

У квіткових магазинах і оранжереях рослини часто продаються недешево. Набагато вигідніше купувати їх у людей, які від них позбуваються при переїзді або вирощують самостійно.

Електроніка та побутова техніка

Вживана електроніка навіть за нетривалий час користування істотно втрачає в ціні. Так, середня ціна вживаного ноутбука складає близько 2000 гривень, тоді як у магазинах аналогічні моделі продаються за 4000-5000 гривень.

За матеріалами Slando.ua
Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку

 

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top