У Львові вчитимуть правил ефективного гардеробу та шопінґу

Завтра у Львові відбудуться відразу дві цікаві події для затятих шопоманів, спраглих нових знань. Якщо дуже захотіти і постаратись, то можна встигнути на обидві.

Фото: Chris Craymer

О 15:00 у суботу, 16 березня, в ТЦ «Інтерсіті» розпочнеться семінар львівського стиліста Лілії Сушко «Ефективний гардероб». Ліля вчитиме слухачів курсу правильно формувати свій гардероб, аби жодна річ, що висить у шафі, не була баластом. Тож після семінару ви зможете скласти собі базовий гардероб, вмітимете комбінувати речі так, аби з кількох предметів можна було скласти якнайбільше комплектів, і знатимете, як правильно купувати собі нові речі, обіцяють організатори події.

Коштує участь у семінару 150 гривень, а записатись і дізнатись про нього більше можна на спеціальній сторінці події у ВКонтакті.

Якщо ви переконані, що ваш гардероб досконалий, і маєте бажання допомагати іншим у такій нелегкій справі як шопінґ, зверніть увагу на подію, яка відбудеться того ж дня, але трохи раніше (о 10:30) – тренінг-курс із шопінґ-супроводу. Вестиме заняття засновник агенції Sweet Jumble та Школи шоперів Рост Дікой. Учасники курсу отримають базові знання в професії. Кращих випускників школи Рост запросить до співпраці зі своєю агенцією та відкриє їм доступ до ресурсу League of SJ Shoppers, звідки можна дізнаватись про новини з шоурумів та стоків, закриті та відкриті розпродажі та інші інструменти для успішної роботи шопера-стиліста.

Дізнатись більше про школу та про курс можна на facebook-сторінці події. Коштує участь у тренінгу 350 гривень.

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top