Старе взуття у Львові обмінюють на знижки

Старе взуття чи сумка ще можуть вам прислужитися – у магазині KARI їх можна обміняти на 30-відсоткову знижку на аналогічну річ, але нову. За пару старих мештів отримаєте знижку на взуття, за стару сумку – відповідно знижку на нову.

Фото: somehowlou/flickr.com

Аби вигідно позбутись набридлих чобіт, мештів чи доісторичної барсетки, маєте час до кінця місяця – акції з обміну непотребу на знижки у KARI (Універмаг «Львів», вул. Княгині Ольги, 106) триватиме до 31 березня. У своєму другому житті старі кросівки чи сумки перетворяться на утеплювач для будинків, розповіли кореспонденту «Закупів» у магазині. Тож приносити можна взуття та сумки у будь-якому стані.

Ідея збору та утилізації старих речей роздрібними мережами не нова. Торік така акція стартувала у британській мережі Marks&Spencer, у цьому році аналогічну акцію розпочала у своїх магазинах шведська H&M. Називається все це немилозвучним словом shwopping (shopping – покупки, swapping – обмін). За своє старе лахміття клієнти магазинів отримують купони, які можна використати для купівлі нових речей.

В Україні акцію з утилізації старої техніки проводила мережа «Ельдорадо». У Львові ж в мережі магазинів техніки «ШОК» і зараз можна обміняти зужиті батарейки на 10-відсоткову знижку на нові елементи живлення.

 

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top